اخبار سیاسی

استراتژی آموزش وپرورش در بازگشایی تدریجی مدارس

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی در مصاحبه با برنامه روزنه رادیو مصاحبه با موضوع آموزش مجازی یا آموزش حضوری گفت استراتژی وزارت آموزش وپرورش بازگشایی تدریجی مدارس با رویکرد حفظ سلامت دانش آموزان است.

26 شهریور 1400

کرونا در کانادا؛ تازه چه خبر؟

آقای مارکو مندسینو وزیر مهاجرت کانادا به تازگی جدیدترین خبرهای مرتبط با کرونا در کانادا را با مردم به اشتراک گذاشته است و تاثیر کرونا بر آینده سیستم مهاجرت کانادا را بیان نموده است. در این جلسه یک ساعته وزیر مهاجرت کانادا در رابطه با مسائلی نظیر سطح...

25 شهریور 1400

طراحی سایت: رونمایی از وب سایت رسمی انجمن صنفی تبلیغات سینمای ایران

تهران (پانا) - همزمان با روز ملی سینما از وب سایت رسمی انجمن صنفی تبلیغات سینمای ایران رونمایی شد .

22 شهریور 1400

سمیعی: ماموریتم در پرسپولیس تمام شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به انتها ماموریت خود در این باشگاه، استعفایش را تایید کرد.

17 شهریور 1400

تماس تلفنی وزیر امور خارجه فرانسه با امیرعبداللهیان

شبکه المیادین گزارش داد که وزیر امور خارجه فرانسه در تماس تلفنی با همتای ایرانی خود با او درباره توافق هسته ای گفت و گو نموده است.

11 شهریور 1400

خانه ملت ، راه حل معجزه آسایی برای رفع مشکل بی برقی وجود ندارد

خبرنگاران - عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، اصلی ترین راه برای مبارزه با خاموشی ها را صرفه جویی در مصارف خانگی و تجاری از طریق کسبه و اقشار مختلف جامعه نام کرد و گفت: همچنین کاهش ساعات کاری ادارات از دیگر اقداماتی است که می توان انجام داد لذا راه حل...

24 مرداد 1400

اجرای مصوبه تخفیف صدور پروانه های ساختمانی طرح اقدام ملی مسکن

خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان تاکید کرد: تمامی شهرداری ها ملزم به اجرای مصوبه تخفیف 50 درصدی صدور پروانه های ساختمانی طرح اقدام ملی مسکن هستند.

23 مرداد 1400

افشای نظر قالیباف درباره طرح ضداینترنت مجلس

محجد باقر قالیباف در روز جنجالی مجلس غایب بود و به جای حضور در صحن علنی مجلس و اداره جلسه آنالیز طرح جنجالی اینترنت به سوریه رفت.

15 مرداد 1400

یک زندانی سیاسی بحرینی بر اثر کرونا درگذشت

فعالان و گروه های اپوزیسیون اعلام کردند، یک زندانی سیاسی بحرین که در حال گذراندن حبس ابد خود بوده بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد، در حالی که بحرین شاهد افزایش چشمگیر موارد ابتلا به کروناست.

7 مرداد 1400

آمریکا در پی انتقال افغان های همکار خود به سه کشور آسیای مرکزی است

بر اساس گفته سه منبع آگاه، دولت جو بایدن در حال بررسی است تا سه کشور حوزه آسیای مرکزی را مجاب به پذیرش موقت هزاران افغان همکار با نیروهای آمریکایی کند که حالا با خروج این نیروها بعد از 20 سال از کشورشان با تهدید طالبان روبرو هستند.

7 مرداد 1400

دمشق: قطع آب حسکه به وسیله ترکیه جنایت جنگی است

وزارت خارجه سوریه قطع آب استان حسکه به وسیله نیروهای اشغالگر ترکیه را جنایت جنگی خواند.

6 مرداد 1400

پیغام مکتوب امیر قطر به رئیس جمهور افغانستان

ایسنا نوشت: نماینده قطر در ملاقات با رئیس جمهور افغانستان پیرامون مذاکرات صلح افغانستان در دوحه، روابط دوجانبه میان دو کشور و راه های حمایت و توسعه آن مصاحبه کرد.

4 مرداد 1400

جنگجویان طالبان به مرز ایران رسیدند؛مذاکره کنندگان در تهران وعده صلح دادند

در حالی که ارائه طرح صلح از سوی طالبان تکذیب شده اما آنها در تهران در حال چانه زنی با سیاسیون افغانستان هستند و در خاک افغانستان کماکان به پیشروی خود ادامه می دهند.

30 تیر 1400

فرمان مهم روحانی به اسحاق جهانگیری برای حل معضل برق

خبرنگاران : رییس جمهوری دستور داد، امروز در جلسه ویژه ای به ریاست معاون اول و متشکل از دستگاه های مختلف، موضوع تامین برق و خاموشی های اخیر بررسی و دستورالعمل اجرایی در حوزه های مختلف مشخص و اعلام شود.

29 تیر 1400

زنان مسلمان هندی در حراجی آنلاین به فروش گذاشته شدند!

ایسنا نوشت: پلیس هند در حال آنالیز این مساله است که چطور ده ها زن مسلمان بدون اینکه خودشان خبر داشته باشند، در یک حراجی ساختگی آنلاین در معرض فروش گذاشته شده اند.

25 تیر 1400

سوئد و نروژ خواهان پاسخگویی درباره پروژه جاسوسی آمریکا با یاری دانمارک شدند

به دنبال افشای نقش سرویس جاسوسی دانمارک در یاری به واشنگتن برای جاسوسی از مقامات ارشد اروپا، دولت های نروژ و سوئد خواهان شرح شدند.

21 تیر 1400

آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری پزشکی

تهران (پانا) - رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: ساعت 24 روز آدینه 4 تیر ماه مهلت دریافت کارت آزمون دکتری پزشکی 1400 سرانجام می یابد.

19 تیر 1400

چین بیانیه گروه 7 را محکوم کرد؛ از تهمت زدن دست بردارید

دولت چین امروز دوشنبه بیانیه مشترک گروه هفت که از پکن بر سر طیفی از موضوعات انتقاد کرده، محکوم کرد و این حرکت را مداخله آشکار در امور داخلی خود خوانده و تاکید کرد که این گروه از تهمت زدن دست بردارد.

18 تیر 1400

استاندار تهران: شرایط تهران در بحث کرونا امیدوارکننده است

خبرگزاری خبرنگاران- استاندار تهران گفت: شرایط تهران در بحث مدیریت بیماری کرونا امیدوارکننده است، اما هرگونه عادی انگاری و کم توجهی می تواند ما را دچار مشکل کند.

17 تیر 1400

ارزیابی کیفیت برنامه درسی در آموزش های مهارتی

خبرنگاران/اصفهان نتایج یک پژوهش درباره ارزیابی کیفیت برنامه درسی در آموزش های مهارتی نشان می دهد که بین برنامه درسی موجود و مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.

13 تیر 1400
تعداد: (246)