مقالات گردشگری

تعبیر خواب شکستن پا

با تعبیر خواب شکستن پا (پای شکسته)، تعبیر خواب فلج شدن، تعبیر خواب شکستن زانو و تعبیر خواب شکستن پاشنه پا همراه مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

3 آذر 1399

کرونا در اروپا، از ابتلای رئیس جمهور لهستان تا شیوع در مجلس اسلواکی

جدیدترین خبرهای کرونایی از اروپا از ابتلای چندین مقام دیگر اروپایی از جمله رئیس جمهور لهستان و وزیر خارجه اسلوونی به کرونا و همچنین مثبت شدن تست کرونای بسیاری از نمایندگان مجلس اسلواکی خبر می دهد.

30 آبان 1399

با تعدادی از بهترین جاهای دیدنی قبرس آشنا شویم

برای مسافران علاقمند به شن، ماسه و خورشید، قبرس بعنوان میهمانی و گردشگری بزرگ بحساب می آید. در قبرس مکانهای باستان شناسی، کلیساهای بیزانسی زیبا، صومعه و موزه ها وجود دارند. در قبرس، شما به راحتی می توانید خود را در یک شهر مستقر کرده و سفرهای روزانه خود...

22 آبان 1399

محمد انصاری از پرسپولیس جدا خواهد شد؟

انگار دوران حضور محمد انصاری در پرسپولیس رو به سرانجام است.

21 آبان 1399

خطر ریزش کلیساهای تاریخی ایتالیا

تهران (پانا) - محققان در شهر ناپل مجموعه ای از کلیساها و مکان های مذهبی تاریخی را شناسایی کردند که با خطر فرونشست زمین روبرو هستند.

19 آبان 1399

چرا تنبل هستم؟ 15 راه برای غلبه بر تنبلی و بی انگیزه بودن

بیشتر ما حداقل برخی از اوقات تنبل هستیم و این کاملا طبیعی است. تنبلی فقط به این معنی است که شما می خواهید هرچه کمتر کوشش کنید.

19 آبان 1399

سامان دهی و بازسازی خانه تاریخی زینعلی به نیمه رسید

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین، احسان نورانی معاون میراث فرهنگی استان روز چهارشنبه 14 آبان 1399 با اعلام این خبر گفت: پروژه بازسازی خانه تاریخی زینعلی، از بناهای مربوط به دوره قاجار در شهر قزوین، از اواخر شهریور...

17 آبان 1399

اگر حال ترامپ وخیم شود،چه خواهد شد؟

ترامپ در بستر بیماری کروناست و کاخ سفید مایل نیست تا اطلاعات شفافی در مورد شرایط سلامتی رئیس جمهور آمریکا به بیرون درز کند. این شرایط نگرانی هایی را به وجود آورده که اگر ترامپ به کاخ سفید بر نگردد، چه خواهد شد؟

16 آبان 1399

ویروس های گوشی خود را با ترفند های آسان حذف کنید

درصورتی که تلفن همراه شما توسط بدافزاری مورد حمله قرار گرفت، لازم است ابتدا این برنامه را شناسایی و از گوشی خود حذف کنید و آنگاه یک برنامه امنیتی را دانلود کنید تا در مقابل برنامه های مخرب از گوشی شما محافظت کند.

11 آبان 1399

متن تبریک روز دانش آموز ؛ گلچین بسیار زیبا و جدید

در کشور ما 13 آبان، روز دانش آموز نام گذاری شده است. دلیل این نام گذاری کشته شدن عده ای از دانش آموزان تهرانی است که ساعت 7 صبح روز 13 آبان به نشانه اعتراض در محدوده دانشگاه تهران تجمع کرده بودند. ماموران ابتدا تلاش کردند آن ها را با گاز اشک آور متفرق کنند،...

1 آبان 1399

مجازات کرونایی آمد ، نادیده دریافت پروتکل های پیشگیری از کرونا از این پس مجازات دارد ، ضمانت اجرایی دارد؟

طبق بخشنامه اجرایی از سوی دولت، نادیده دریافت پروتکل های پیشگیری از کرونا از این پس مجازات دارد.

29 مهر 1399

اعلام تدوین سند امایش گردشگری استان یزد

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تدوین سند امایش گردشگری استان یزد صورت می گیرد.

25 مهر 1399

7 واحد صنعتی کشاورزی و گردشگری در منطقه آزاد ارس افتتاح شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی هفت واحد صنعتی کشاورزی و گردشگری با اعتبار هزینه شده و سرمایه در گردش سالانه 6512 میلیارد ریال و اشتغالزایی 230 نفر با حضور مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد ارس افتتاح شد. ...

24 مهر 1399

کاملاً سری در آستانه چاپ دوم ، دستاورد 11 سپتامبر به روایت القاعده

چاپ دوم کاملاً سری روایت القاعده از ماجرای عملیات انتحاری 11 سپتامبر، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می گردد.

23 مهر 1399

آلمان: ترکیه و یونان با آتش بازی می نمایند

گروه دنیا، وزیر خارجه آلمان در خاتمه سفر بی حاصل خود به دو کشور یونان و ترکیه برای فرونشاندن آتش تنش ها بین آنها، به هر دو طرف هشدار داد، در حال بازی با آتش هستند.

22 مهر 1399

خبرنگاران مسوولان: گردشگران به فریدن سفر نکنند

اصفهان- خبرنگاران- این روزها فریدن به دنبال افزایش شمار فوتی ها و بیماران مبتلا به کرونا در شرایط قرمز بسر می برد، به طوری که اکنون ظرفیت بخش بستری بیمارستان شهید رجایی این شهرستان تکمیل و آی سی یو در شرایط اضطرار واقع شده است.

20 مهر 1399

رئیس جمهور افغانستان به کویت و قطر سفر می نماید

به گزارش خبرنگاران، یکی از منابع نزدیک به اشرف غنی به رویترز اعلام نموده که رئیس جمهور افغانستان امروز دوشنبه به کشورهای کویت و قطر سفر می نماید.

19 مهر 1399

خبرنگاران معاون میراث فرهنگی: تاسیس وزارتخانه فرصت بازنگری در حوزه گردشگری را فراهم کرد

تهران- خبرنگاران- معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه وزارتخانه شدن فرصت بازنگری را در حوزه گردشگری فراهم کرد، گفت: گردشگری پس از این تبدیل ساختاری، در اولویت قرار گرفت.

17 مهر 1399

اخبار کرونا در چند خط؛ چرا سیاهان آمریکایی بیشتر از سفیدها می میرند؟

تا هفته آینده تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز 22 میلیون نفر عبور می کند.

13 مهر 1399

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، در سطح استان، ، ، ، ، ، ، اجرای تمهیدات بهداشتی در محل برگزاری آزمون جامع گردشگری گلستان

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان طی بازدید میدانی از محل برگزاری آزمون جامع گردشگری از اجرای دقیق تمهیدات بهداشتی در محل آزمون خبر داد.

11 مهر 1399
تعداد: (75)