مقالات گردشگری

پادرمیانی بهزاد فراهانی برای بستری کردن یک بازیگر کرونایی

تهران (پانا) - بیژن افشار بازیگری که این روزها درگیر بیماری کروناست، با پا درمیانی بهزاد فراهانی پیروز شده در یکی از بیمارستان ها بستری شود.

20 خرداد 1400

دبیر: کسب مدال المپیک در کشتی افتخار است، نه دریافت سهمیه

رئیس فدراسیون کشتی گفت: شاید برای برخی رشته های ورزشی کسب سهمیه المپیک افتخار باشد، اما این موضوع در کشتی افتخار نیست و کسی که می خواهد مدال المپیک بگیرد، نباید مسابقات گزینشی برایش سخت باشد.

19 خرداد 1400

پمپاژ ماده تاریک توسط ستاره غول آسای آلفای شکارچی

ستاره شناسان با پیش بینی احتمال بیرون پاشیدن ماده تاریک از ستاره آلفای شکارچی ممکن است راهی برای پیش بینی زمان انفجار این ستاره غول پیکر یافته باشند.

8 خرداد 1400

مسئول راه اندازی موزه صداوسیما منصوب شد، موزه ای برای انتقال میراث رسانه ای ایران به نسل های آینده

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در حکمی یوسف زرین کاسه را به سمت مسئول اجرا و راه اندازی طرح موزه رسانه ملی منصوب کرد.

6 خرداد 1400

خبرنگاران هشدار مشاور امنیت ملی بایدن به روسیه

تهران- خبرنگاران- اتحادیه اروپا و آمریکا به بهانه شرایط سلامت جسمانی ناوالنی روز یکشنبه فشار خود بر روسیه را افزایش دادند و مشاور امنیت ملی دولت بایدن در این زمینه به مسکو هشدار داد.

29 اردیبهشت 1400

آچاره چاره ساز همه مسائل خانه

زمانی برای دریافت خدمات تخصصی در حوزه های مختلف، احتمالا در محله خودمان یک سرویس کار باتجربه حضور داشت که همه او را می شناختیم یا به وسیله دوستان و آشنایان پرس وجو می کردیم تا فرد ماهری را برای انجام کار پیدا کنیم.

27 اردیبهشت 1400

آنالیز همه جوانب اختلاف شیعه و سنی در خصوص غدیر خم

خبرنگاران | سرویس مذهبی - شیعه و سنی چه اختلاف نظر هایی درباره واقعه غدیر خم دارند؟ هم اکنون که در اواخر قرن چهاردهم شمسی هستیم، هزار و چهارصد سال از حادثه غدیر خم می گذرد، ولی هنوز اختلاف میان علمای شیعه و سنی بر سر این حادثه تاریخی به خاتمه نرسیده است....

26 اردیبهشت 1400

مراحل مستند نگاری و فن شناسی طرح بازسازی برج قابوس انجام شد

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، مراحل مستند نگاری و فن شناسی طرح بازسازی برج قابوس انجام شد.

25 اردیبهشت 1400

مراتب ثبت ملی 8 میراث ناملموس سیستان و بلوچستان ابلاغ شد

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، مراتب ثبت ملی 8 میراث ناملموس سیستان و بلوچستان ابلاغ شد.

19 اردیبهشت 1400

برنامه سفر استقلالی ها به عربستان تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، آبی پوشان تهران که یکی از چهار کننده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا هستند و در گروه سوم این مسابقات در کنار الاهلی عربستان، الدحیل قطر و الشرطه عراق قرار دارند، از روز 26 فروردین کار خود را با رویارویی مقابل الاهلی آغاز می کنند.

16 اردیبهشت 1400

چهارمین خانه نوآوری ایران در روسیه راه اندازی می گردد

با اعزام هیات های تجاری و فناوری ایرانی به کشور روسیه، علاوه بر برگزاری نشست های B2B چهارمین خانه نوآوری ایران در این کشور راه اندازی خواهد شد.

9 اردیبهشت 1400

کرونای جهش یافته انگلیسی در 4 شهرستان استان سمنان

خبرنگاران/سمنان استاندار سمنان با اشاره به شناسایی مواردی از کرونای جهش یافته موسوم به انگلیسی در این استان گفت: مواردی از ابتلا به این ویروس در چهار شهرستان استان شناسایی شده است.

5 اردیبهشت 1400

بیش از 6 هزار بیمار کرونایی قرنطینه را شکستند

تهران (پانا) - ستاد ملی مقابله با کرونا گفت تا به امروز 6244 مبتلا به کرونا با رفتن به سفر و دور شدن از محل قرنطینه، قرنطینه خود را شکستند.

26 فروردین 1400

سفر به کدام شهر ها در نوروز 1400 ممنوع نیست؟ خبرنگاران

با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درخصوص سفر های نوروزی، اسامی شهر های مجاز برای سفر ارائه می گردد.

24 فروردین 1400

کدام شهر ایران لقب آبشار های خروشان را گرفته است؟

یاسوج از شهر های قدیمی کهگیلویه و بویراحمد است که در قسمت جنوبی ایران در منطقه کوهستانی واقع شده و به دلیل آبشار های زیبایش در ایران شهرت دارد. ساختار اجتماعی مردم در بخش های زیادی از این منطقه به صورت عشایری است.

22 فروردین 1400

میانگین سنی بستری های کرونا به زیر 20 سال رسیده است

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به اینکه میانگین سنی بستری های کرونا 20 سال پائین تر آمده است، گفت: نظرات یک بام و دو هوای مسئولان شرایط را خطرناک تر می نماید.

20 فروردین 1400

محدودیت گردشگری در یک سوم از کل کشورهای دنیا

یک سوم از کل کشورهای دنیا برای گردشگری بین المللی بسته شده اند.

16 فروردین 1400

11 نفر از محکومان ایرانی از ارمنستان به کشور منتقل شدند

تهران (پانا) - معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و رییس کمیته انتقال محکومان جمهوری اسلامی از انتقال یازده تن از محکومان ایرانی اطلاع داد.

16 فروردین 1400

افزایش نگرانی ها نسبت به احتمال ریزش طاق کسری

بعد از انتشار تصاویری از فرو ریختن بخش دیگری از سقف طاق کسری که منابع عراقی اخیرا منتشر کردند، در ایران و عراق موجی از واکنش ها و نگرانی از احتمال فرو ریختن کامل آن به راه افتاد.

12 فروردین 1400

خبرنگاران فروش سامانه های پدافند هوایی روسیه به کشورهای خاورمیانه

مسکو - خبرنگاران- رئیس شرکت تسلیحاتی دولتی روس آبارون اکسپورت روسیه به تصمیم این کشور برای فروش تسلیحات پدافند هوایی به تعدادی از کشورهای خاورمیانه اشاره و اظهار داشت که مذاکرات در این مورد جریان دارد.

10 فروردین 1400
تعداد: (128)