همایشها و نمایشگاه ها

اولین رایزنی رسمی اتحادیه اروپا و چین با هدف کاهش تنش ها

اتحادیه اروپا و چین امروز (دوشنبه) در نشستی مجازی با هدف کاهش تنش ها گفت وگو می نمایند. این اولین مذاکرات رسمی آن ها از زمان تیرگی روابط بر سر اتهام زنی اروپایی ها به چین درباره آنچه انتشار اطلاعات نادرست درباره ویروس کرونا می خواندند، محسوب می گردد.

28 مرداد 1399

جلسه مجازی وبنیار با موضوع آموزش مجازی به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان برگزار شد

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در یک جلسه مجازی به همراه سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان و تعدادی از اساتید به مصاحبه در خصوص بستر های آموزش مجازی پرداختند.

16 تیر 1399

خطری بزرگتر از خشکسالی و ساخت وسازهای غیرمجاز در کمین پاسارگاد

متاسفانه پاسارگاد در پسِ نام تاریخی و جهانی خود گم شده است و برخلاف شهرت جهانی، منطقه ای کم برخوردار از نگاه توسعه پایدار و زیرساخت های مناسب در حوزه جذب توریست کم شتاب به شمار می آید، ضرب آهنگ حضور و خروج توریست به پاسارگاد بسیار بالا و پر شتاب و کمتر...

11 تیر 1399

نمایشگاه پوسترهای انقلابی به مترو تهران رسید

نمایشگاه پوستر گروهی از هنرمندان گرافیک کشور با عنوان فصل انقلاب تا انتها بهمن ماه در ایستگاه مترو شهید بهشتی (ره) برگزار می گردد.

5 تیر 1399

فصلنامه فرهنگ رضوی مجوز علمی و پژوهشی گرفت

به گزارش خبرنگاران، سیدجواد جعفری مدیرمسئول فصلنامه فرهنگ رضوی مجوز علمی و پژوهشی با اعلام این خبر اظهارداشت: فصلنامه فرهنگ رضوی که ازسوی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) منتشرمی گردد، سال گذشته انتشارخود را آغازکرد و تا به امروز 7 شماره آن منتشرشده...

1 تیر 1399

یونان و اروپا همچنان بر سر دو راهی ابهام

خبرنگاران: روزی نیست که خبری تازه از یونان به صفحه اول رسانه های دنیا، کشیده نشود. یک روز، دولت چپگرای آن به پیشنهادات ریاضتی روی خوش نشان نمی دهد و یک روز دیگر با جان و دل آن را قبول می نماید.

24 خرداد 1399

مشارکت 90 درصدی استادان و دانشجویان واحد کاشمر در کلاس های مجازی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر از مشارکت 90 درصدی استادان و دانشجویان واحد کاشمر در کلاس های مجازی اطلاع داد.

22 خرداد 1399

سفیر چین: فاز اول توافق تجاری با آمریکا را اجرا می کنیم

براساس گزارش روزنامه گلوبال تایمز چین، سفیر پکن در آمریکا با بیان اینکه کشورش همچنان در حال اجرای مرحله نخست پیمان تجاری با واشنگتن است، ابراز امیدواری کرد دو طرف بتوانند به منظور ارزیابی شرایط در حال تغییر و هماهنگ ساختن واکنش هایشان همکاری داشته...

15 خرداد 1399

ترامپ با رقیبش رفیق شد

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا از گفت وگوی تلفنی محبت آمیز با رقیب انتخاباتی احتمالی خود درباره ویروس کرونا اطلاع داد.

9 خرداد 1399

مرکل از قرنطینه خارج شد، جانسون هنوز بهبود نیافته است

با منفی اعلام شدن تست کرونای صدراعظم آلمان، وی پس از دو هفته از قرنطینه خارج شد، اما نخست وزیر انگلیس همچنان علائم ابتلا به کرونا را دارد و در قرنطینه خواهد ماند.

3 خرداد 1399

صادرات سالانه 100 میلیون دلار دارو و فرآورده های گیاهی به خارج از کشور

طی چند سال اخیر گمرک تعرفه معینی برای صادرات فرآورده های گیاهی در نظر گرفته که در حال حاضر حجم صادرات گروه داروها و فرآورده های گیاهی بیش از 100 میلیون دلار(بدون زعفران) به صورت سالانه تخمین زده می گردد.

2 خرداد 1399

بازداشت 1970 نفر در بغداد به علت نقض مقررات کرونا

مقام های امنیتی بغداد در تازه ترین آمار در باره نقض کنندگان مقررات امنیتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در پایتخت عراق اعلام کردند : تا به امروز یک هزار و 970 نفر در این زمینه بازداشت و 572 دستگاه خودرو توقیف شده است.

26 اردیبهشت 1399

بوندسلیگا تا خاتمه آوریل عقب افتاد

سازمان بوندسلیگا گفت برگزاری این مسابقات تا سرانجام ماه آوریل به تعویق افتاد.

24 اردیبهشت 1399

افزایش حمایت از واحدهای فناور در سال 99، رشد چشمگیر تعداد شرکتها

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، مسعود ابراهیمی در مراسم رونمایی از طرح جامع پژوهش پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به فعالیت های پارک طی سال های اخیر گفت: از نظر زیر ساخت در ابتدای سال 94، 300 متر فضا در اختیار پارک بود که در...

8 اردیبهشت 1399