اخبار اقتصادی

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز دوشنبه 27 اردیبهشت 1400

شاخص بورس امروز کار خود را با گام های کوتاه در راستا نزولی شروع نموده است. گوش شیطان کر، تعادل در معاملات نماد های شاخص ساز دست کم در ابتدای بازار امروز همچنان برقرار است و نوسانات قابل توجهی برای قیمت سهام شرکت ها اتفاق نمی افتد. هرچند، اغلب نماد ها امروز...

22 خرداد 1400

داورزنی با سفیر جدید ایتالیا در تهران دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، در این دیدار که در باغ سفارت ایتالیا در تهران صورت گرفت، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال، توماس توتولو دستیار ایتالیایی تیم ملی، دبیر اول، دبیر فرهنگی و دبیر اقتصادی سفارت ایتالیا نیز حضور داشتند.

12 خرداد 1400

سهم همسر گیتس پس از طلاق تعیین شد

معین شده است که ملیندا گیتس روز طلاق از بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت، 1.8 میلیارد دلار اوراق بهادار دریافت نموده است.

8 خرداد 1400

محکومیت 18 نفر از معترضان بحرینی از سوی رژیم آل خلیفه

دادگاه عالی تجدید نظر بحرین احکام 18 نفر که از سوی مقامات امنیتی رژیم آل خلیفه به کوشش علیه امنیت ملی این کشور متهم شده اند را صادر کرد که بر این اساس هشت نفر از آن ها به حبس ابد محکوم شدند.

5 خرداد 1400

بهترین فیلم هایی که در مراکش فیلمبرداری شده اند!

فیلمبرداری در کشور مراکش یکی از مهم ترین تجارت های این کشور اسن. کشور مراکش در شمال غربی قاره آفریقا قرار گرفته و در سال های اخیر شاهد پیشرفت نسبتا خوبی در این کشور بوده ایم. مراکش به داشتن بناهای تاریخی و غذاهای خوشمزه مشهور است، اما یکی از نکات جالبی...

28 اردیبهشت 1400

آچاره چاره ساز همه مسائل خانه

زمانی برای دریافت خدمات تخصصی در حوزه های مختلف، احتمالا در محله خودمان یک سرویس کار باتجربه حضور داشت که همه او را می شناختیم یا به وسیله دوستان و آشنایان پرس وجو می کردیم تا فرد ماهری را برای انجام کار پیدا کنیم.

27 اردیبهشت 1400

مسکو: 20 دیپلمات جمهوری چک همین امشب روسیه را باید ترک نمایند

در واکنش به اقدام روز گذشته جمهوری چک در اخراج 18 دیپلمات روس، وزارت خارجه روسیه دستور اخراج 20 دیپلمات جمهوری چک را صادر و خاطرنشان کرد که این دیپلمات ها همین امشب باید روسیه را ترک نمایند.

23 اردیبهشت 1400

معرفی سریال جذاب تبصره 22

جان بوساریان که خلبان بمب افکن در ارتش آمریکاست دست به هر کاری میزند تا از ماموریت های جنگی دوری کند. اما کاغذ بازی و بروکراسی ارتش همواره راهی برای ماندن او در ارتش پیدا می نماید.

21 اردیبهشت 1400

دلار حمایت 92 واحدی را از دست داد

شاخص دلار پس از دو هفته مجددا به زیر 92 واحد رفت.

14 اردیبهشت 1400

جوابیه وزارت کشور در پاسخ به اظهارات نماینده تبریز، مجلس دهم در حوادث آبان ماه 98 قصوری را متوجه وزارت کشور نکرده است

عضو هیئت رئیسه مجلس جوابیه وزیر کشور در پاسخ به اظهارات نماینده تبریز در مجلس را قرائت کرد.

14 اردیبهشت 1400

خبرنگاران یکهزار و 256 پروژه توسعه محله ای در تهران در حال اجرا است

تهران-خبرنگاران- مدیر سیاستگذاری و برنامه ریزی راهبردی شهرداری تهران گفت: تا به امروز یکهزار و 256 پروژه توسعه محله ای با اعتبار بیش از یکهزار میلیارد تومان در مناطق 22 گانه شهرداری تعریف شده که 60 درصد از این پروژه ها در حال اجراست.

13 اردیبهشت 1400

دولت بغداد دخالت های تحریک آمیز آمریکا در عراق را متوقف سازد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، مختار الموسوی نماینده مجلس عراق امروز دوشنبه در سخنانی بار دیگر از سیاست های ایالات متحده آمریکا در قبال این کشور به شدت انتقاد کرد.

13 اردیبهشت 1400

اختصاص اعتبار500 میلیارد تومانی برای خرید تبلت ویژه دانش آموزان نیازمند

تهران (پانا) - معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش وپرورش در نشست تخصصی مشترک اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با مدیران آموزش وپرورش خراسان رضوی از اختصاص اعتبار500 میلیارد تومانی، جهت خرید تبلت ویژه دانش آموزان کم برخوردار از سوی مجلس...

12 اردیبهشت 1400

خبرنگاران خداحافظی خراسان شمالی با درختان گردوی سنتی

بجنورد- خبرنگاران- گردوکاران خراسان شمالی که در 2 سال اخیر به علت سرمازدگی محصول چندانی برداشت نکردند با کاشت نهال های گردوی پیوندی بتدریج با درختان سنتی خداحافظی می نمایند تا هر سال متحمل خسارات نشوند.

11 اردیبهشت 1400

سفیر میانمار در لندن برکنار شد

خبرنگاران : سفیر میانمار که به کودتای نظامی کشورش اعتراض کرده و خواستار آزادی رهبران دولت سابق شده بود، از مقام خود برکنار شد.

10 اردیبهشت 1400

آنالیز عملکرد وملل در سال 99

در سال 99 و در مجموع عملکرد 11 ماهه ، موسسه ملل توانسته 3490 میلیارد تومان درآمد تسهیلات اعطایی کسب کند و در مقابل 2271 میلیارد تومان سود به سپرده ها اختصاص دهد و در مجموع تراز مثبت 1219 میلیارد تومان را ثبت کند.

9 اردیبهشت 1400

چهارمین خانه نوآوری ایران در روسیه راه اندازی می گردد

با اعزام هیات های تجاری و فناوری ایرانی به کشور روسیه، علاوه بر برگزاری نشست های B2B چهارمین خانه نوآوری ایران در این کشور راه اندازی خواهد شد.

9 اردیبهشت 1400

روسیه در پی توهین بایدن به پوتین سفیرش در واشنگتن را فرا خواند

پس از آنکه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را قاتل توصیف نموده بود مسکو گفته سفیرش در واشنگتن را به منظور آنالیز روابط آینده با واشنگتن فرا خوانده است.

8 اردیبهشت 1400

کاهش 3 درصدی قیمت مسکن در تهران طی اسفند 99 خبرنگاران

مرکز آمار ایران بیان کرد قیمت متوسط آپارتمان های فروخته شده در تهران طی اسفندماه 1399 بیش از 3 درصد نسبت به بهمن ماه 1399 کاهش یافته است.

8 اردیبهشت 1400

تحقق بند ج برنامه ششم توسعه گرفتار دو گرایش متضاد در حمایت از نشر شد

خبرنگاران ، بند ج ماده 92 قانون پنج ساله ششم توسعه می گوید: دولت و شهرداری ها و سازمان آب و فاضلاب مکلفند با ارائه تعرفه فرهنگی و یا پروانه ساختمان در زمینه آب و برق و گاز، حمل و نقل و پست، با استفاده از کاربری فرهنگی در فضا های مسکونی از کتاب فروشان، ناشران...

4 اردیبهشت 1400
تعداد: (257)