تظاهرات زنان علیه آقای رییس جمهور

به گزارش زرین گراف، خبرنگاران : زنان آمریکایی روز شنبه با تجمع در پایتخت این کشور، علیه رئیس جمهور آمریکا تظاهرات برگزار کردند.

تظاهرات زنان علیه آقای رییس جمهور

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، زنان آمریکایی روز شنبه تظاهراتی را علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن برگزار کردد.

محور این تظاهرات اعتراض به نژادپرستی و خشونت علیه زنان در آمریکا بوده است.

جنبش زنان آمریکا از سال 2016 و پس از انتخاب شدن ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا فعالیت خود را آغاز کرده و هر ساله در ماه ژانویه تظاهراتی را برگزار می کنند اما این دومین تظاهرات آنها در سال 2020 می باشد که به دلیل مرگ باث بادر گینسبورگ قاضی دادگاه قانون اساسی و اقدام ترامپ در معرفی امی کانی برت به عنوان جانشین وی برگزار می شود.

این تظاهرات در حالی برگزار می شود که تنها 17 روز دیگر به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است.

از سوی دیگر طبق جدیدترین ردیاب نظرسنجی های مرکز تحقیقات اقتصادی و اجتماعی یو اس سی دورنسایف، جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا با اختلاف دوازده درصد از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پیشی گرفت.

طبق این گزارش، شش هزار شرکت کننده یک هفته درمیان به سؤالات مرکز یو اس سی دورنسایف در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پاسخ می دهند و تمایل خود برای رأی دادن به نامزد مورد نظر خود را اعلام می کنند.

نتایج جدیدترین نظرسنجی ها و بررسی های مرکز دورنسایف که روز چهارشنبه (23 مهرماه) منتشر شده ، نشان می دهد که 53.72 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی از بایدن حمایت کرده اند و 41.58 درصد از مردم آمریکا حامی ترامپ هستند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 457

به "تظاهرات زنان علیه آقای رییس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرات زنان علیه آقای رییس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید