کمک دو میلیارد ریالی اداره بهزیستی کاشان به مراکز توانبخشی شبانه روزی

به گزارش زرین گراف، رئیس اداره بهزیستی کاشان گفت:از پرداخت کمک هزینه دو میلیارد ریالی اداره بهزیستی کاشان به مراکز توانبخشی شبانه روزی زیر نظر این اداره برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

کمک دو میلیارد ریالی اداره بهزیستی کاشان به مراکز توانبخشی شبانه روزی

به گزارش از،ام المبین متقی نژاد رئیس اداره بهزیستی کاشان با اشاره به اینکه اداره بهزیستی کاشان هفته ها زودتر از همه گیری ویروس کرونا اقدامات حفاظتی و مراقبتی را در بین پرسنل، مددجویان و مراکز توانبخشی زیر نظر این اداره انجام داد، گفت: این اقدامات باعث شد که در بین مددجویان این اداره به خصوص در مراکز تحت پوشش موارد مبتلا به کرونا ویروس بسیار کم و محدود باشد.

او با بیان اینکه افراد مشکوک به کرونا ویروس در مراکز تحت پوشش بهزیستی کاشان در سریعترین زمان ممکن قرنطینه شدند، ابراز داشت: نمونه ای از این اقدامات را میتوان به توقف تمامی پذیرش ها و ترخیص ها از مجموعه های تحت پوشش به خصوص مجتمع توانبخشی گلابچی اشاره کرد که این مهم از بهمن ماه شروع شده بود.

رئیس اداره بهزیستی کاشان با اشاره به یاری خیرین کاشانی در تامین مایحتاج این اداره برای مقابله با کرونا گفت: با یاری و مساعدت خیرین بیش از دو هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده و یک هزار ماسک برای پخش بین افراد تحت پوشش بهزیستی کاشان تامین شد.

او همچنین از پرداخت یاری هزینه دو میلیارد ریالی اداره بهزیستی کاشان به مراکز توانبخشی شبانه روزی زیر نظر این اداره برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و بیان داشت: با هماهنگی های اجرا شده کارشناسان بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به طور مستمر و منظم از مراکز توانبخشی تحت پوشش اداره بهزیستی کاشان بازدید تا از چگونگی اجرای پروتکل های بهداشتی این مراکز برای مبارزه با کرونا مطلع شوند.

متقی نژاد همچنین از یاری و یاری صاحبان صنایع کاشان به اداره بهزیستی برای مقابله با شیوع کرونا در بین مددجویان تحت پوشش خبر داد و گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان مقادیری ماسک و محلول های ضدعفونی کننده دست و سطوح آماده و برای استفاده مراکزتحت پوشش ارسال شد.

او با بیان اینکه اداره بهزیستی کاشان بیش از 10 هزار خانواده را تحت پوشش خود دارد، ابراز داشت: از این تعداد شش هزار خانوار معلول و چهار هزار خانوار زنان سرپرست خانوار را تشکیل می دهند.

رئیس اداره بهزیستی کاشان از وجود چهار مرکز نگهداری فرزندان بی سرپرست و چهار مرکز شبانه روزی نگهداری از معلولین و سالمندان در شهرستان کاشان خبر داد و افزود: با توجه به اینکه اعتبارات دولتی نمی تواند تمام نیاز های این خانوار ها و همچنین مراکز تحت پوشش را تامین کند از خیرین و همشهریان عزیز کاشانی تقاضا میکنیم تا با یاری های خود پشتوانه محکم و بازوی توانای اداره بهزیستی کاشان در ارائه خدمت به جامعه هدف خود باشند.

منبع:مهر

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 96

به "کمک دو میلیارد ریالی اداره بهزیستی کاشان به مراکز توانبخشی شبانه روزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک دو میلیارد ریالی اداره بهزیستی کاشان به مراکز توانبخشی شبانه روزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید