چگونگی اعلام سوابق معلمان حق التدریس

به گزارش زرین گراف، تهران (پانا) - از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع بخشنامه احصاء و اعلام سوابق معلمان حق التدریس به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، ابلاغ شد.

چگونگی اعلام سوابق معلمان حق التدریس

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در راستای اجرای سیاست های کلی دیوان عدالت اداری مبنی بر پیشگیری از شکایت کارکنان وزارت آموزش و پرورش با موضوع احتساب سوابق غیر رسمی و پرداخت حق بیمه مربوطه، بخشنامه احصاء و اعلام سوابق معلمان حق التدریس از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع؛ به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، ابلاغ شد.

بر اساس این گزارش، مسئولان استانی موظفند با در نظرگرفتن موارد ذیل، نسبت به احصاء و اعلام اطلاعات مشمولین اقدام کنند:

صرفا معلمان حق التدریسی که در بازه زمانی 1 آذر1367 لغایت 1 فروردین1388 به تدریس اشتغال داشته و به استخدام آموزش و پرورش پذیرفته شده اند، مشمول این بخشنامه خواهند بود.

معلمانی که در مدارس غیردولتی اشتغال به کار داشته اند، مشمول این بخشنامه نخواهند بود.

مقتضی است مدیران محترم ترتیبی اتخاذ کنند تا نیروهای حق­التدریس مشمول این بخشنامه به وسیله

رسانه های جمعی استان نظیر صدا و سیما، روزنامه های کثیرالانتشار و... آگاه و فراخوان شوند.

افراد مشمول که متقاضی احتساب سنوات مذکور می باشند، باید درخواست کتبی خود را ارائه و سوابق ایشان صرفا طبق جدول پیوست و در قالب فایل اکسل احصا و حداکثر تا تاریخ 13 خرداد 1400 به وسیله اتوماسیون اداری به مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و اموراداری ارسال شود. ضمناًً نیروهای مشمول صندوق بازنشستگی کشوری از نحوه انتقال کسور بین دو صندوق آگاه شوند و با آگاهی کامل درخواست ارایه کنند.

باتوجه به این که تصمیم­گیری درخصوص نحوه احتساب و پرداخت کسورات قانونی نیروهای مشمول به سازمان تأمین اجتماعی، فقط در خصوص افراد معرفی شده توسط استان ها و در قالب فایل اکسل پیوستی، انجام خواهد شد، بنابراین پس از ارسال فایل به سازمان تأمین اجتماعی، اطلاعات، قابل اصلاح و ویرایش نبوده و اطلاع رسانی دقیق و مؤثر موردتأکید است.

این بخشنامه را از اینجا مشاهده کنید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 852

به "چگونگی اعلام سوابق معلمان حق التدریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونگی اعلام سوابق معلمان حق التدریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید