مشارکت 12 کتاب فروشی استان گلستان در طرح بهارانه کتاب 1400

به گزارش زرین گراف، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در گلستان، احمد گلچین معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: 12 کتاب فروشی در شهرستان های گرگان، گنبدکاووس استان گلستان در طرح زمستانه کتاب 99 حضوری فعالانه خواهند داشت.

مشارکت 12 کتاب فروشی استان گلستان در طرح بهارانه کتاب 1400

وی ضمن دعوت از کلیه دوستداران فرهنگ کتاب و کتاب خوانی به مشارکت در طرح بهارانه کتاب، گفت: سقف خرید برای هر خریدار در طرح بهارانه کتاب 1400 مبلغ 200 هزار تومان است و خریداران می توانند از 20 درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره مند شوند.

گلچین درباره کتاب فروشی های طرح، اظهار کرد: خانه کتاب، سرزمین کتاب، شهر کتاب، پاتوق کتاب، جنگل، دانشجو، سرو، بانک کتاب جلالی شعبه یک و سه، اسامی کتاب فروشی های شرکت کننده در شهرستان گرگان هستند.

وی اضافه کرد: همچنین کتاب فروشی های شهر کتاب، حافظ شعبه 3 و سلام در گنبدکاووس در این دوره از طرح حضوری فعال دارند.

گلچین کتاب های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول طرح می شوند؛ اما کتاب های آموزشی، یاری آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده اند، مشمول طرح نمی شوند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تأکید بر اینکه ارائه تخفیف در این طرح تنها شامل کتاب های چاپی است و سایر کالاهای فرهنگی عرضه شده در کتاب فروشی را شامل نمی گردد، گفت: کتاب فروشی های مشارکت کننده در طرح تا زمان به اتمام رسیدن یارانه اختصاصی ملزم به ارائه تخفیف به مشتریان هستند.

گلچین همچنین با تأکید بر اینکه رعایت دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت در ایام کرونا برای کلیه کتاب فروشی ها لازم است، گفت: مدیریت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در زمان طرح بر عهده واحدهای صنفی است و با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا خریدهای غیرحضوری با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل مربوطه امکان پذیر است.

یادآوری می گردد طرح بهارانه کتاب 1400 به مدت یک هفته از تاریخ 17 تا 24 خرداد ماه در سراسر کشور برگزار می گردد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 861

به "مشارکت 12 کتاب فروشی استان گلستان در طرح بهارانه کتاب 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت 12 کتاب فروشی استان گلستان در طرح بهارانه کتاب 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید