فرمول جدید فروش فوری خودرو اعلام شد ، محدودیت ثبت نام برداشته شد ، قرعه کشی برای تحویل 3 ماهه خودرو

به گزارش زرین گراف، رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از فرمول جدید فروش فوری خودروها پس از ثبت نام در سایت خبر داد.

فرمول جدید فروش فوری خودرو اعلام شد ، محدودیت ثبت نام برداشته شد ، قرعه کشی برای تحویل 3 ماهه خودرو

به گزارش زرین گراف به نقل از باشگاه زرین گراف، تابش با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه شیب کاهشی در بازار خودرو که کالایی مصرفی محسوب می شود مشهود است.

او ادامه داد: سازمان حمایت در چهار بُعد قیمت گذاری خودرو را بررسی کرده و می کند.

تابش افزود: نظارت بر سیاست های عرضه و تقاضا و قیمت گذاری ادامه خواهد داشت، به سازمان های صمت گفتیم نگهداری کالا منوط به ثبت در سامانه انبارها باشد در غیر این صورت این نگهداری در انبار احتکار است.

این مقام مسئول گفت: مردم در صورت مشاهده انبار نگهداری خودرو صفر به شماره 141 اعلام کنند. انباردار و نگهدارنده خودروهای صفر به صورت غیر قانونی هر دو مجرم هستند.

تابش با اشاره سیاست های عرضه گفت: استفاده از کد ملی از جمله محدودیت هاست که با چند لینک بررسی می شود و تنها با کد ملی ثبت نام انجام نمی شود. بلکه داشتن گواهی نامه و عدم خرید محصول از خودروسازی ها طی 36 ماه گذشته از جمله شروط است. ضمن اینکه این خودرو مدتی حق فروش نداشته و در رهن است.

او گفت: اگر خریدار تا 3 ماه خودرو صفر را به گارانتی معرفی نکند، گارانتی خودرو از بین خواهد رفت.

تابش اشاره کرد: در سیاستی که کمیته خودرو گفت محدودیت ثبت نامی وجود ندارد و قبل از بازگشایی سایت فرصتی برای ثبت نام و دریافت کد رهگیری خواهیم داد.

رئیس سازمان حمایت گفت: برای فروش فوق العاده یک هفته وقت گذاشته ایم و محدودیتی نداریم. قرعه کشی صورت می گیرد و اسامی اعلام و ظرف 48 ساعت رقم تکمیلی واریز می شود.

وی گفت: در فروش های مشارکتی و پیش فروش محدودیت ثبت نام نداریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 189

به "فرمول جدید فروش فوری خودرو اعلام شد ، محدودیت ثبت نام برداشته شد ، قرعه کشی برای تحویل 3 ماهه خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمول جدید فروش فوری خودرو اعلام شد ، محدودیت ثبت نام برداشته شد ، قرعه کشی برای تحویل 3 ماهه خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید