ساماندهی فراوری و توزیع مواد ضدعفونی کننده

به گزارش زرین گراف، معاون هماهنگی امور مالی استاندار سمنان گفت: برنامه ریزی های لازم در مراحل تأمین، فراوری و توزیع انواع مواد ضدعفونی کننده از مواد اولیه، خطوط فراوری واحدهای صنعتی و فرایند توزیع در استان، پیش بینی و تدوین شد.

ساماندهی فراوری و توزیع مواد ضدعفونی کننده

به گزارش زرین گراف آنلاین به نقل از زرین گراف، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور مالی استاندار سمنان گفت: تا به امروز، مراحل تأمین مواد اولیه فراوری ضدعفونی کننده و توزیع آن بر عهده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بود که تقسیم وظایف در تأمین، فراوری و توزیع این اقلام به صورت تخصصی در مراحل مختلف تدوین شد.

او اضافه نمود: تمرکز توزیع و فراوری مواد ضدعفونی کننده از دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برداشته شد و با توجه به اشرافیت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نسبت به مسائل و احتیاجهای واحدهای فراوریی، برای این سازمان در این بخش وظایفی مشخص شد.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار سمنان ادامه داد: با توجه به شرایط حاکمیتی و تفاوت شبکه توزیع مواد ضدعفونی کننده بر اساس احتیاج در شهرستان های استان، این مسئله بر عهده فرمانداران نهاده شد و با همکاری و هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، شیوه توزیع مشخص می گردد.

حشمت الله عسگری ابراز داشت: اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان سمنان در تأمین وسیله نقلیه به منظور حمل الکل طبی برای واحدهای فراوریی مواد ضدعفونی کننده در استان به همکاری مکلف شد.

او توضیح داد: تعدادی از واحدهای فراوریی مواد ضدعفونی کننده در سمنان مجوز نهایی فراوری را اخذ کردند و مقرر شد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی این استان هر چه سریع تر وارد مدار فراوری شوند.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار سمنان یادآور شد: مشکل کمبود الکل طبی برای واحدهای فراوریی مواد ضدعفونی کننده در استان سمنان نیز رفع شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 10

به "ساماندهی فراوری و توزیع مواد ضدعفونی کننده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی فراوری و توزیع مواد ضدعفونی کننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید