حسنعلی قنبری ممان رییس سازمان خصوصی سازی شد

به گزارش زرین گراف، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی حسنعلی قنبری ممان را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.

حسنعلی قنبری ممان رییس سازمان خصوصی سازی شد

به گزارش وزارت امور اقتصادی و دارایی ایران، فرهاد دژپسند در این حکم بر اولویت های برنامه ای از جمله، دستیابی به اهداف سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شفاف سازی و ارتقای نظام ارزش گذاری دارایی های مشمول واگذاری، ساختار دهی مجدد و تفکیک وظایف حاکمیتی شرکت ها به منظور آماده سازی واگذاری، تقویت نظام کنترل اهداف پس از واگذاری در ترتیبات حقوقی و قراردادی واگذاری ها و استفاده از روش های علمی و نوین در طراحی روش های جدید و ترکیبی واگذاری ها تاکید کرده است.

براساس این گزارش، رئیس جدید سازمان خصوصی سازی، تا مقاطع دکتری تخصصی در رشته اقتصاد تحصیل کرده و در کارنامه شغلی خود نیز علاوه بر عضویت هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی، عهده دار مسئولیت هایی چون مدیرعاملی گروه سرمایه گذاری امید، مدیرعاملی بانک سپه و عضویت در هیأت مدیره بانک های دی، حکمت ایرانیان و پست بانک ایران بوده است.

پیش از این، حسن علایی سرپرست سازمان خصوصی سازی بود. وزیر امور اقتصادی و دارایی بعد از موافقت با استعفای علیرضا صالح، رییس سابق سازمان خصوصی سازی، حسن علایی را به عنوان سرپرست این سازمان منصوب کرده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 639

به "حسنعلی قنبری ممان رییس سازمان خصوصی سازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسنعلی قنبری ممان رییس سازمان خصوصی سازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید