طراحی شاه نشین ویلا: حال و هوای خزان در چهارباغ ماندگار است

به گزارش زرین گراف، معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: برگ های پاییزی در دو خیابان چهارباغ خواجو و پیاده راه چهارباغ عباسی جمع آوری نخواهد شد.

طراحی شاه نشین ویلا: حال و هوای خزان در چهارباغ ماندگار است

جهت دریافت خدمات طراحی شاه نشین ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، مهدی بقایی معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به درخواست شهروندان مبنی بر جمع نشدن برگ های پاییزی در بعضی از خیابان های سطح شهر گفت: سال جاری نیز مانند سال های گذشته در یک یا دو معبر شاخص در سطح هر منطقه برگ های پاییزی به صورت مدیریت شده جمع آوری نخواهد شد تا امکان استفاده شهروندان از زیبایی های فصل خزان مهیا گردد.

وی به آغاز فصل خزان درختان اشاره نمود و اضافه نمود: با آغاز پاییز و در پی آن افزایش شدید حجم ضایعات فضای سبز در منطقه ها 15 گانه و به منظور حفظ آراستگی و انضباط شهری، اقدامات اجرایی در مورد جمع آوری و نظافت شهری اجرایی خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از جمع آوری برگ های پاییزی از سطح شهر و بعلاوه آماده باش شهرداری اصفهان برای برطرف آبگرفتگی های احتمالی اطلاع داد و مطرح کرد: نیرو های عملیاتی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی در آمادگی کامل هستند.

بقایی تاکید نمود: در این ارتباط برگزاری جلسات هماهنگی با مدیران عامل شرکت های خدماتی و فضای سبز صورت پذیرفته و پیش بینی تمهیدات، امکانات، ماشین آلات و نیروی انسانی لازم جهت جمع آوری، بارگیری و انتقال روزانه برگ های خزان یافته به محل های مورد تائید، شده است.

وی ادامه داد: در سطح منطقه ها 15 گانه جهت تخلیه برگ های بارگیری شده چالبرگ هایی احداث شده است که محل دپو و تبدیل برگ ها به خاک برگ خواهد بود که در سال های بعد می توان از خاکبرگ حاصله در مصارف فضای سبز استفاده نمود.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: به بارگیری برگ با مکانیزم های جداگانه و عدم اختلاط سایر پسماند ها تاکید نمود و افزود: به منظور عدم آفت کیفیت برگ برای تبدیل به خاک برگ باید از اختلال برگ ها با پسماند ها و زباله جلوگیری گردد و از شهروندان تقاضا داریم همانند گذشته در این موضوع مدیریت شهری را همراهی نمایند.

بقایی در مورد عدم جمع آوری برگ های پاییزی بعضی از معابر شهر توضیح داد: به منظور استفاده از زیبایی پاییز و این نعمت خداوند به وسیله شهروندان، دو خیابان چهارباغ خواجو و پیاده راه چهارباغ عباسی به صورت شاخص در نظر گرفته شده است که به این منظور برگ های درختان جمع آوری نخواهد شد.

وی به شماره ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان 137 اشاره نمود و گفت: این شماره به صورت شبانه روزی در اختیار همشهریان است تا مسائل خود را اعم از نظافت، پاکیزگی، آبگرفتگی احتمالی و بعلاوه سایر مسائل مربوط به شهرداری را گزارش دهند.

ص

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 آذر 1400 بروزرسانی: 8 آذر 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 1066

به "طراحی شاه نشین ویلا: حال و هوای خزان در چهارباغ ماندگار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی شاه نشین ویلا: حال و هوای خزان در چهارباغ ماندگار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید