ارسال تخلفات دو شرکت زیر مجموعه موسسه صندوق بازنشستگی مس به کمیسیون اصل 90

به گزارش زرین گراف، دبیر شورای هماهنگی 11 تشکل های دانشجویی استان کرمان گفت: گزارشات تخلفات دو شرکت زیر مجموعه موسسه صندوق بازنشستگی مس به کمیسیون اصل 90 ارسال شد.

ارسال تخلفات دو شرکت زیر مجموعه موسسه صندوق بازنشستگی مس به کمیسیون اصل 90

استبرقی، دبیر شورای هماهنگی 11 تشکل های دانشجویی استان کرمان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران گفت: بعد از حضور مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در کمیسیون اصل 90 و درخواست این کمیسیون مبنی بر تهیه گزارشات تخلفات صورت گرفت و گزارشات دو شرکت زیر مجموعه موسسه صندوق بازنشستگی مس به کمیسیون اصل 90 ارسال شد.

استبرقی گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران گزارش های تخلفات دو شرکت زیر مجموعه موسسه صندوق بازنشستگی مس و تخلفات اجرا شده توسط نزدیکان یکی از کنندگان کرمان را به کمیسیون اصل 90 ارسال کرده و جریانات مطالبه گر و انقلابی منتظر اقدامات کمیسیون اصل 90 در برخورد با این تخلفات هستند.

دبیر شورای هماهنگی 11 تشکل های دانشجویی استان ادامه داد: در حال پیگیری هستیم که کنندگان 11 تشکل دانشجویی که پیش از این با ریاست سازمان بازرسی کل کشور نامه نگاری کرده بوند به دیدار ایشان بروند که ان شاء الله بزودی محقق می گردد.

وی از هیات نظارت بر رفتار کنندگان خواست که عملکرد کنندگانی که با فشار منویات و دوستان خود را در شرکت ها و بنگاه های اقتصادی تحمیل می کنند و دنبال انتصاب مدیرانی هماهنگ با خود هستند را رصد و به آنان تذکر دهد.

استبرقی تاکید کرد: دراین شرایط سخت و جنگ نابرابر اقتصادی مدیران اجرایی و کنندگان مجلس باید به وظیفه قانونی و شرعی خود عمل کنند و با تصمیمات درست و بهنگام سختی و مشقاتی که بر مردم وارد شده است را کاهش دهند.

این فعال دانشجویی اضافه نمود: جریان انقلابی در چنین شرایطی اجازه نمی دهد معدود کنندگانی وجه مجلس انقلابی را خراب کنند و قویا جلوی هر گونه فساد، آقا زادگی و ویژه خواری می ایستد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 485

به "ارسال تخلفات دو شرکت زیر مجموعه موسسه صندوق بازنشستگی مس به کمیسیون اصل 90" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال تخلفات دو شرکت زیر مجموعه موسسه صندوق بازنشستگی مس به کمیسیون اصل 90"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید