16 درخواست مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی بررسی شد

به گزارش زرین گراف، تهران (پانا) - 16 پرونده متعلق به متقاضیان مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاههای آزاد موسیقی هشتم و نهم آبان ماه بررسی شد.

16 درخواست مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی بررسی شد

به گزارش روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا، 8 و 9 آبان ماه به صورت حضوری و آنلاین برگزارشد.

در این دو جلسه در مجموع 16 پرونده متقاضی دریافت مجوز آموزشگاه موسیقی از طریق اعضای شورا بررسی شد. در صد و هشتاد و هشتمین جلسه شورا در هشتم آبان پرونده 9 نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی بررسی شد.

پنج نفر از متقاضیان از استان های گلستان، قزوین، زنجان، کرمانشاه، هرمزگان از هر استان یک نفر به صورت آنلاین، همچنین از استان های خوزستان و لرستان هر کدام یک نفر و استان تهران دو نفر به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند.

همچنین روز یکشنبه 9 آبان ماه صد و هشتاد و نهمین جلسه این شورا تشکیل شد و پرونده هفت نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی بررسی شد که شش نفر از متقاضیان، از استان های گلستان، دو نفر، خوزستان، آذربایجان غربی و فارس هرکدام یک نفر به صورت آنلاین، همچنین یک نفر از استان تهران به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده متقاضیان بررسی شد.

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی، برگزار می شود.

شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی متشکل از حسن ریاحی، داود گنجه ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله یاری فومنی سرپرست دفتر موسیقی، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر آموزش است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 1086

به "16 درخواست مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی بررسی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16 درخواست مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی بررسی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید