کنترل شدید بنادر و مرزهای دریایی خوزستان برای جلوگیری از ورود کرونای هندی

به گزارش زرین گراف، خبرنگاران/خوزستان فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به اجرای تمهیدات در بنادر استان خوزستات برای جلوگیری از ورود کرونای هندی به وسیله بار و خدمه کشتی ها گفت: مرزهای دریایی خوزستان به شدت کنترل خواهند شد.

کنترل شدید بنادر و مرزهای دریایی خوزستان برای جلوگیری از ورود کرونای هندی

ولی اله حیاتی در مورد نحوه کنترل مبادی ورودی استان خوزستان به منظور جلوگیری از ورود ویروس کرونای هندی، اظهار کرد: بنا بر دستور استاندار خوزستان در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا، تمهیدات ویژه ای برای بنادر استان خوزستان در نظر گرفته شده است و مرزهای دریایی خوزستان به شدت کنترل خواهند شد.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: در ستاد ملی نیز تمهیداتی برای مرزهای شرقی در نظر گرفته شده است.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به تمهیداتی که در بنادر برای جلوگیری از ورود کرونای هندی به وسیله بار و خدمه کشتی ها لحاظ خواهد شد، گفت: جزئیات این تمهیدات در جلسه قرارگاه مصوب می گردد و به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی توضیح داد: اکیپ های بهداشتی در بنادر مستقر خواهند شد، تست گیری صورت خواهد گرفت، از ابزارهای مکانیکی برای تخلیه بار کشتی ها استفاده خواهد شد و خدمه کشتی ها نیز تماس کمتری با بیرون خواهند داشت؛ این تمهیدات در تمام بنادر خوزستان لحاظ خواهند شد.

حیاتی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اضافه کرد: تمام محدودیت ها در شهرهای قرمز و نارنجی همچنان به قوت خود باقی است و خوزستانی ها با رعایت پروتکل های بهداشتی یاری نمایند تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 805

به "کنترل شدید بنادر و مرزهای دریایی خوزستان برای جلوگیری از ورود کرونای هندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنترل شدید بنادر و مرزهای دریایی خوزستان برای جلوگیری از ورود کرونای هندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید