چه بر سر مهدی قایدی آمده است؟

به گزارش زرین گراف، خبرنگاران: شرایط برای مهدی قایدی خوب پیش نمی رود؛ بازیکن جوانی که می گفتند در آینده ای نه چندان دور قرار است تبدیل به یکی از ستاره های بی، چون و چرای فوتبال ایران گردد، حالا حتی در لیگی مثل امارات هم نمی تواند در ترکیب فیکس و ثابت تیمش بازی کند.

چه بر سر مهدی قایدی آمده است؟

به گزارش خبرنگاران، مهدی قایدی، یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال در دو فصل اخیر بود، ولی انتهای فصل پایش را در یک کفش کرد که هرطور شده می خواهد به لیگی دیگر برود. با توجه به استعدادی که او داشت به نظر می رسید حضورش در لیگ های درجه 2 اروپایی و درخشیدن در آن لیگ ها و رسیدن به لیگ های معتبرتر می تواند برایش برترین تصمیم باشد، ولی قایدی در این بین تصمیم دیگری گرفت و سر از لیگ امارات و باشگاه شباب الاهلی درآورد. مشخصا او بین پیشرفت و پول، گزینه دوم را انتخاب کرد تا حداقل یک سال از عمر فوتبالی اش را کم کند.

قایدی از زمانی که به الاهلی پیوسته نقد های مختلفی را شنیده، ولی واقعیت این است که او در 7 هفته فقط پیروز به گلزنی در یک ملاقات شده است. تنها درخشش قابل توجه قایدی به دو گلی مربوط می گردد که وارد دروازه الشارجه کرد و کلی به به و چه چه شنید. از آن موقع به بعد، او رفته رفته از روز های اوجش فاصله گرفته و حالا شرایط برایش به گونه ای شده که به عنوان بازیکن تعویضی فقط 15 یا 20 دقیقه آخر ملاقات، فرصت حضور در زمین را به دست می آورد.

قایدی در آخرین بازی الاهلی برابر العین هم دقیقه 70 وارد زمین شد تا مطابق با هفته های قبلی نتواند کار زیادی انجام داد. البته که این عملکرد را نمی گردد پای افت قطعی این بازیکن نوشت، چون حتی در همین فصل پیش رو هم فرصت زیادی برای بازی کردن در لیگ امارات دارد، ولی مساله اینجاست که چه بر سر جوان بوشهری فوتبال ایران آمده که انگیزه اش برای درخشیدن در همین هفته ها را از دست داده و به نیمکت نشینی در تیم سوم جدول این روز های لیگ امارات رضایت داده است؟ آیا بهتر نبود مهدی قایدی پیشنهاد یونانی اش که ظاهرا تنها پیشنهاد اروپایی ارائه شده به او بود را می پذیرفت و برای نیمکت نشینی، حداقل، لیگ بهتری را انتخاب می کرد؟

منبع: فرارو
انتشار: 6 آذر 1400 بروزرسانی: 6 آذر 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 1064

به "چه بر سر مهدی قایدی آمده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه بر سر مهدی قایدی آمده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید