مقاله: آبشار همیلتون کجاست؟

به گزارش زرین گراف، اما دیدنی ترین آبشار همیلتون، آبشار وبستر (Websters Falls) نام دارد، بلندترین آبشار، آبشار Tews Falls با 41 متر و کوچک ترین آبشار هم آبشار دیویس با 3 متر ارتفاع است.

مقاله: آبشار همیلتون کجاست؟

آبشار همیلتون در کشور کانادا و در 50 مایلی غرب شهر همیلتون واقع شده است و علت معروف بودن این شهر، آبشارهای آن است. در همیلتون بیش از 100 آبشار وجود دارد و شاید برایتان جالب باشد بدانید که علت وجود این تعداد آبشار در یک شهر صنعتی چه می تواند باشد. علت این موضوع در واقع نزدیکی همیلتون به آبشارهای نیاگارا است که یک میزان از آن از نیویورک، انتاریو، میشیگان و ایلینویز می گذرد.

علاوه بر این موضوع، تعدادی از این آبشارها هم جز اموال شخصی محسوب می شوند ودر نتیجه نمی توان آنها را در تعداد نهایی حساب کرد. تعدادی از این آبشارها هم به خاطر افزایش جمعیت و ساخت و سازهایی که شده است، ناگهان ناپدیدد شده اند.

ممکن است که آبشارای نیاگارا، پر بازدیدترین آبشارها در آمریکای شمالی باشند اما مرکز آبشارهای دنیا جای دیگری است! این آبشارها به نام آبشارهای همیلتون در شهر کانادایی همیلتون قرار گرفته اند. جالب است که این آبشار، در قلب صنعتی ترین منطقه کانادا قرار گرفته است و در عین حال، این منطقه زیبایی بی نهایت فریبنده ای دارد.

منبع مقاله: آبشار همیلتون کجاست؟

انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 1028

به "مقاله: آبشار همیلتون کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آبشار همیلتون کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید