سبد پیشنهادی خرید سهام در 3 شهریور 99، پول های درشت بورس کجا می رود

به گزارش زرین گراف، خبرنگاران : پول های درشت بازار سهام کجا رفته است؟امروز دوشنبه سوم شهریور اگر قرار بر خرید سهم است چه سهامی بهتر خریداری گردد.

سبد پیشنهادی خرید سهام در 3 شهریور 99، پول های درشت بورس کجا می رود

بازار سهام در هفته جاری تا به امروز فقط بازده منفی داشته است،بسیاری از سهامداران به دنبال آن هستند که بدانند سهام خریداری شده آنان چه وضعیتی در آینده دارد؟ و از همه مهم تر چه سهامی می تواند برای سرمایه گذاری آنان بازدهی به دنبال داشته باشد؟در سبد پیشنهادی خرید سهام امروز تاکید بیشتر بر خرید فولادها و پتروشیمی ها است.این توصیه صندوق های دارای مجوز است اما سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری باید دقیق و با چشم باز انتخاب نمایند.توصیه هایی از این قبیل به جهت نشان دادن یک راه است انتخاب و هزینه های آن بر عهده خریداران است.

پول های درشت بازار سهام کجا می رود؟

البته بعضی تحلیل گران هم با استفاده از بعضی نسبت ها مثل قدرت بالای خریدار و افزایش حجم به معرفی سهام های سبز در روزهای قرمز بورس پرداخته اند.بر اساس یافته های تحلیل گران این نسبت ها این در نمادهای غدام، غویتا، اپرداز، اتکای، وسبحان، آبادا، رتکو، وخاور، بالبر، شتوکا، درازک و کی بی سی دیده شده است.

از میان این نمادها نیز می توان به نماد غدام با میانگین خرید هر کد حقیقی حدود 70 میلیون تومان و نسبت قدرت خریداران حقیقی به فروشندگان حقیقی 69/ 2 اشاره نمود. همچنین تابلوی این نماد نشان می دهد میانگین 10 روزه سرانه خرید هر کد حقیقی آن حدود 12 میلیون تومان بوده است. همچنین در مثالی دیگر می توان به نماد وسبحان با سرانه خرید هر حقیقی حدود 43 میلیون تومان و نسبت قدرت خریداران حقیقی به فروشندگان حقیقی 72/ 1 اشاره نمود.

در واقع نسبت های بالای خریدار و ورود پول های درشت به سهام می تواند یکی از نشانه های رشد قیمتی آن باشد اما برای تشخیص آن نباید این نسبت ها را برای یک روز مد نظر قرار داد بلکه باید برای چند روز معاملات آن را زیر نظر داشت به این دلیل که افرادی که با پول های سنگین قصد خرید سهام را دارند سعی می نمایند با چراغ خاموش وارد شوند و به اصطلاح زمانی که فروشنده خاصی در سهم وجود ندارد فرایند مثبت حرکتی را شروع می نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 375

به "سبد پیشنهادی خرید سهام در 3 شهریور 99، پول های درشت بورس کجا می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبد پیشنهادی خرید سهام در 3 شهریور 99، پول های درشت بورس کجا می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید