آشنایی با اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر!

به گزارش زرین گراف، دنیای تکنولوژی امروزه همه چی را تغییر داده است و تقریبا تمام مردم زمین وابسته به تکنولوژی شده اند و بدون اینترنت زندگی کردن کمی مشکل است. خب این فرایند در زمینه حمل و نقل و سفر بسیار تاثیر گذاشته و اگر به هر کشوری سفر می کنید میتوانید برای راحتی حمل و نقل خود و امنیت خاطر از اپلیکیشن های تاکسی آنلاین استفاده کنید. خب اگر به قطر می خواهید سفر کنید و دوست دارید اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر را بشناسید، خبرنگاران برای شما تمام اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر آورده است تا به شما معرفی کند و با خیال آسوده شما برای سفرتان آماده شوید.

آشنایی با اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر!

شناخت اپلیکیشن های تاکسی برای بسکمک از مسافران مهم است تا بتوانند بهترین خدمات را انتخاب کنند و هزینه هایی نیز در طول سفر کاهش دهند. کشور قطر یکی از کشور در حوزه خلیج فارس است که روز به روز به امکانات خود می افزاید از رستوران بزرگ گرفته، تا مراکز خرید معتبر، تا جاذبه های توریستی و طبیعی و دست ساز هر روز به صنعت گردشگری خود می افزاید تا بتوانند مسافران بیشتری از سرتا سر جهان جذب کند.

خب بسکمک از استارتاپ های از طریق جوانان قطری فعال شده اند و روز به روز هم بر اپلیکشن های تاکسی های آنلاین خود اضافه میکند. در قطر چندین نوع اپلیکشن تاکسی آنلاین موجود است که چندین مورد به روز آن در اینجا توضیح میدهیم. آمارهای رسمی حاکی از آن است که قطر در همه بخش ها شاهد رشد است و در نتیجه بازدیدکنندگان زیادی را از کشورهای مختلف به سوی خود جذب می کند و در اینجاست که فرصت خدمات حمل ونقل عمومی آسان و سریع باید وجودداشته باشد. انتظار می رود این تقاضا نیز حتی بیشتر شود، به خصوص با تیک تیک سریع ساعت برای جام جهانی فوتبال 2022 در پی آن است که شرایط حمل و نقل در شهرهای خود بسیار پیشرفت میدهد.

اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر | Karwa

اگر می خواهید در کشور قطر از ترافیک عبور کنید و به صرفه ترین، سریع ترین و مطمئن ترین تاکسی را در قطر دریافت کنید می توانید Karwa را انتخاب کنید.کاروا یکی از اپلیکیشن های تاکسی آنلاین قطر است که روزانه به خاطر سهولت دسترسی آن کاربرانشدر جهانی مجازی افزایش داشته است. چندین اپلیکیشن تاکسی آنلاین در قطر موجود است و از این رو بین تاکسی های آنلاین رقابت گسترده برپا است و به همین دلیل مدیران هر یک از اپیلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر بر سطح نظارت خود می افزایند تا مشتری های بیشتری جذب کنند.

خوبی اپلیکشن های آنلاین تاکسی این است که شما به راحتی میتوانید برآورده قیمت و هزینه بین شهری را داشته باشید معمولا در همه جا شهر دسترس هستند و از راه های بدون ترافیک رفت و آمد کنید. هم چنین امنیتی امن برای مسافران خود ایجاد می کنند. کاروا در قطر مترادف حمل و نقل عمومی در قطر است. خدمات Karwa می توانید از طریق تلفن های هوشمند امتحان کنید.

این اپلیکشن هم در گوشی های اندورید و اپل نصب می شود. البته هنگام نصب گزینه مناسب آن را اپل و یا اندروید را انتخاب کنید. خدمات تاکسی و لیموزین بدون دردسر را می توانید دریافت کنید. سفر بعدی خود را از طریق برنامه Karwa درخواست کنید و در کمترین زمان از طریق نزدیکترین سرویس موجود Karwa تحویل بگیرید. خدمات کاروا فقط به دوحه محدود نمی شود، بلکه در سراسر قطر است. جابه جایی در قطر آسان نبوده است و اپلیکشن کاروا این امکان را برای مسافران خود ایجاد کرده است. همان طور که ذکر شده انواع تاکسی در آن موجود است و اما کاروا از اپلیکیشن های است که میتوانید ماشین لیموزین را برای جابه جایی انتخاب کنید که قیمت بالاتری دارند. Karwa مقرون به صرفه ترین وسیله نقلیه در قطر است و تنها با یک کلیک فاصله دارد.

از خدمات این اپلیکشن

 • کرایه تقریبی را قبل از رزرو خود دریافت میکنید.
 •  کرایه تقریبی را برای هر نوع خدمات دریافت میکنید.
 •  بدون هزینه اضافی برای رزرو میتوانید آن را انجام دهید.
 •  اطلاعات مربوط به تخصیص وسیله نقلیه، جزئیات راننده، رسیدن سواری و تکمیل سواری را دریافت کنید.
 •   وسیله نقلیه اختصاص داده شده خود را ردیابی کنید
 •  همه رزروهای تاکسی و لیموزین خود را مدیریت کنید
 •  به سفرهای خود، از جمله راننده، وسیله نقلیه و خدمات، رتبه دهید.
 •  دریافت صورتحساب های الکترونیکی برای تمام سواری های خود خواهید داشت.
 •  مکان های مورد علاقه خود را برای رزرو آسان مدیریت میکنید.
 •  رزروهای قبلی خود را نیتوانید تکرار کنید.

Website: www.mowasalat.com

App Store: itunes.apple.com

Google Play: play.google.com

اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر | Qatar taxi

رفت و آمد در قطر همچنان امکان پذیر است حتی اگر ماشین نداشته باشید. از آنجا که مانند هر جای دیگری در جهان، وسایل حمل و نقل عمومی وجود دارد که می توانید آزادانه از تاکسی، اتوبوس و سیستم قطار آینده استفاده کنید و یکی دیگر از گزینه های حمل و نقل در قطر اپلیکشن های تاکسی آنلاین در قطر است. اپلیکشن Qatar taxiاز دیگر اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر است که پیشتر به صورت تاکسی تلفنی بوده است و در سال های اخیر به صورت اپلیکشن نیز در آمده است. در گذشته با تماس 8294-800 در قطر میتوانستید به راحتی تاکسی سفارش دهید. البته باید بدانید که هم به صورت تلفنی و هم به صورت اپلیکشن این خدمات تاکسی امروزه قابل ارائه است.

این تاکسی ها در همه جا در دوحه هستند، به این معنی که شما به راحتی می توانید یکی را درخواست کنید. با این حال، در ساعات شلوغی یا اگر در حومه شهر هستید، ممکن است به سختی آن را تهیه کنید. امروزه گزینه ای برای مسافران وجود دارد که می توانند جابه جایی را انجام دهند، که در آن 5 تا 10 دقیقه فاصله زمانی انتظار را باید سپری کنید. وسیله نقلیه ای که تمیز و راحت باشد تجربه بهتری را برای شما رقم خواهد زد. همیشه در پی یک شرکت تاکسیرانی با معروفیت برای مراقبت از تاکسی خود باشید. راننده شما یکی از مهم ترین عوامل در کیفیت سواری تاکسی است.

آنها باید حرفه ای، مودب و به میزان کافی با شهر آشنا باشند تا تاخیرهای احتمالی ترافیکی که در راستا ایجاد می شود را جبران کنند. Qatar taxi سعی کرده است که تمام این موارد رعایت کند. هیچ چیز بدتر از این نیست که در جایی سوار شوید بدون اینکه بدانید در سرانجام سفر چقدر باید بپردازید. این شرکت نه تنها کرایه های مقرون به صرفه را ارائه می دهد، بلکه همه هزینه ها را شفافنشان میدهد.

از نظر بنیانگذاران آن،اپلیکیشن ایمن، قابل اعتماد و قادر به تضمین امنیت است و حریم خصوصی کاربران و داده های آنها در شرایط بهتری است. در مقایسه با سایر برنامه های کاربردی، ویژگی های خوبی دارد اما کاربران از اینکه چگونه مجبور شدند چندین دقیقه منتظر بمانند تا تاکسی بیاید و آنها را تحویل بگیرد، شکایت دارند.یکی دیگر از مسائل این برنامه تازه راه اندازی شده، خود برنامه است. مردم می گویند کند است، واقعا کاربر پسند نیست، و همچنین شنیدن اینکه چگونه رانندگان سفر را لغو می کنند، حتی اگر قبلاً پذیرفته اند مسافران را پیاده کنند، یک داستان رایی است که در این تاکسی اینترنتیچندین بار اتفاق افتاده و کاربران نظر خود را نوشته اند. به نظر یکی از بیشتر کاربران برنامه می گویند که در مقایسه با اوبر و کِریم، کرایه های Qtatar Taxi کمی گران تر است.

Website :qatartaxiapp.com

App Store: itunes.apple.com

Google Play: play.google.com

اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر | Uber

یکی دیگر از اپلیکشن های تاکسی آنلاین در قطر اوبر است. اوبر شرکت پیشرفته تاکسی اینترنتی است که در در بسکمک از کشورها دارای فعالیت است. اوبر نه تنها یک اپلیکیشن تاکسی است بلمه خدمات دیگر بر آن افزوده است و دارای چندین اپ نیز هست.. دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا واقع شده است، همچنین خدمات تحویل غذا و اشتراک دوچرخه را انجام می دهد. محبوبیت این برنامه در خاورمیانه به دلیل قابلیت اطمینان، راحتی و کاربر پسند بودن آن افزایش یافته است.

 • قابلیت اطمینان

تاکسی های Uber سواری قابل اعتمادی هستند که می توان از طریق برنامه آنها درخواست کرد. اگر بیش از همه دغدغه شما به موقع بودن است، پس این برنامه را انتخاب کنید چون این ویژگی را دارد و در آن مشتریان این امتیاز را خواهند داشت که ببینند سفرشان چقدر طول می کشد.

 • سهولت دسترسی

Uber به وضوح در نحوه عملکرد برنامه قابل مشاهده است. سواری بعدی شما فقط چند کلیک فاصله دارد. یادتان باشد پس از کارواس، خودروهای اوبر فراوان ترین ناوگان تاکسی در چندین کشور هستند .شما می توانید یک ماشین را پیدا کنید حتی اگر در میانه راه و وسط جاده هستید و اوبر این امکان را به شما میدهد.

اوبر ایمن است زیرا مسافران و رانندگان مشخصات خود را دارند و لحظه ای که شما یک سواری را رزرو می کنید، شماره ماشین و همچنین اطلاعات تماس شخصی راننده شما به وضوح نشان داده می شود.

 • راحتی و تمیزی

همه چیز به ماشین و راننده ای که به شما اختصاص داده می شود بستگی دارد. اما با توجه به تجربه ای که تا به امروز داشته ایم، اوبر به این موضوع توجه کرده است که وسایل نقلیه اش راحت، مرتب باشند.

 • رانندگان

رانندگان مودب در اوبرهستند. هنگامی که رانندگان وارد می شوند، بیشتر آنها محبت آمیز و ارتباط برقرار می کنند. رانندگان اوبر باید این موارد را رعایت کنند.

 • هزینه خدمات

کرایه های معقولی در سامانه اپلیکیشن اوبر ارائه می شود. کل کرایه شما به مسافت، ساعت اوج مصرف و ترافیکی که در راه است بستگی دارد. اگر پول نقد ندارید، می توانید بدون نقد پرداخت کنید.

Website: https://www.uber.com/en-QA/cit…

App Store: https://itunes.apple.com/us/ap…

Google Play: https://play.google.com/store/…

اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر |Careem

Careem یک شرکت شبکه حمل و نقل مستقر در دبی است که در بیش از 120 شهر در 15 کشور در خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا فعالیت می کند. اپلیکیشن Careemدر قطر نیز فعال است. Careem یکی دیگر از اپلیکیشن های تاکسی آنلاین قطر است. تاکسی های Careem ماشین های شخصی هستند که راننده آن ها را هدایت می کند. می توانید با ورود به برنامه Careem در تلفن همراه خود درخواست سفر کنید، جایی که می توانید سواری های برنامه ریزی شده فوری برای خودتان تهیه کنید. Careem معمولاً 2-3 دقیقه طول می کشد تا مسافران را سوار کنند.

سهولت دسترسی به گفته کاربران، خود برنامه به راحتی Uber نیست. اما اپلیکیشن Careem با داشتن ویژگی های مفیدی مانند کیف پول دیجیتالی که می توانید آن را با پرداخت پول نقد بالای کرایه خود شارژ کنید یا از ویژگی فوق الذکر درست مانند کارت اعتباری استفاده کنید، این ویژگی ها کمبود آن را پر می کند. ایمنی سیستم Careem به گونه ای طراحی شده است که به مشتریان خود می توانند رضایت خود را به صورت آنلاین بدهند.

همچنین، شما این امکان را دارید که جزئیات سفر، مشخصات راننده و حتی مکان زنده خود را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. راحتی و تمیزی ماشین ها موردی است که شرکت Careem به آن توجه میکند. می توان گفت که ماشین های آن ها براق تر، راحت ترهستند. رانندگان مودب هستند. و به گفته مسافران، بیشتر راننده ها Careem نسبت به رانندگان سایر شرکت های ارائه دهنده تاکسی اینترنتی مودب تر و محترم تر بودند. میزان رضایت کلی مشتریان آنها در سطح خیره کننده بود که 97 درصد است. کرایه های معقول استو قیمت های 3 Careem ٪ کمتر از Uber است.

آنها همچنین این اپلیکیشن تمایل دارد هر از چند گاهی به مسافران وفادار رفت آمد رایگان بدهد. مدت زمان لغو رایگان Careem پس از رزرو با آنها دو دقیقه با Uber فرق دارد. با این حال، می توانید پس از ده دقیقه از رسیدن به مکان خود، سفر را لغو کنید در حالی که اوبر آن را روی پنج دقیقه تنظیم کرده است. Careem همچنین دارای بسته هایی است که به مسافران کمک می کند تا 15٪ در سفر روزانه خود صرفه جویی کنند و ارزش زیادی برای پول ارائه می دهند.

Website: https://www.careem.com/en-ae/c…

App Store: https://itunes.apple.com/app/c…

Google Play: https://play.google.com/store/…

تفریبا تمام اپلیکیشن های معروف تاکسی آنلاین قطر را شناختنید برای راحتی کار شما در زیر هر اپلیکیشن لینک دانلود گذاشته شده است تا به راحتی اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر در گوشی همراه خود دانلود کنید و از پیشرفت تکنولوژی و جابه جایی آسان بتوانید در سفرتان بهرهمنده شوید. اگر خودتان سفر بین شهری با اپلیکشن های تاکسی آنلاین در قطر داشته اید نظرات خود در خبرنگاران بنویسید تا دیگر نیز با آن بیشتر آشنا شوند.

منبع: الی گشت
انتشار: 12 شهریور 1401 بروزرسانی: 12 شهریور 1401 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 1319

به "آشنایی با اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در قطر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید