روزانه 20 تن فرآورده ضدعفونی کننده توسط فناوران پارک علم و فناوری یزد تولید می شود

به گزارش زرین گراف، یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری یزد با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور اقدام به تولید روزانه 20 تن فرآورده های ضدعفونی کننده سطوح و دست کرده است.

روزانه 20 تن فرآورده ضدعفونی کننده توسط فناوران پارک علم و فناوری یزد تولید می شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران و به نقل از پارک علم و فناوری یزد، یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری یزد با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور اقدام به تولید روزانه 20 تن فرآورده های ضدعفونی کننده سطوح و دست نموده است.

نوید نصیری زاده، مدیر عامل شرکت نانو کیمیا با اشاره به افزایش 5 برابری ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، گفت: با دریافت تسهیلات 2 میلیارد تومانی از صندوق پژوهش و فناوری استان یزد توانستیم دو دستگاه اتوماتیک به مجموعه تولیدی خود اضافه کنیم. در حال حاضر در طول روز می توانیم 20 تن فرآورده های ضدعفونی کننده را به طور کامل تا مرحله بسته بندی تولید کنیم.

نصیری زاده از تولید بیش از 100 تن فرآورده های ضدعفونی کننده سطوح و 72 تن ضدعفونی کننده دست ها و توزیع آن در کشور خبر داد و گفت: ضدعفونی کننده های سطوح را بین تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور توزیع نموده و فراورده های ضدعفونی کننده دست ها را در بیمارستان ها، مراکز درمانی و داروخانه های استان یزد توزیع کردیم. وی با اشاره به قیمت مناسب این محصولات نسبت به نمونه های موجود در کشور، گفت: امیدواریم بتوانیم فرایند تولید خود را با همین مقدار و کیفیت ادامه دهیم.

گفتنی است شرکت نانو کیمیا یکی از شرکت های پسارشد پارک علم و فناوری یزد است که از سال 1389 در پردیس زیست فناوری و سیستم های پیشرفته صنعتی این پارک مستقر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 140

به "روزانه 20 تن فرآورده ضدعفونی کننده توسط فناوران پارک علم و فناوری یزد تولید می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزانه 20 تن فرآورده ضدعفونی کننده توسط فناوران پارک علم و فناوری یزد تولید می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید