ثبت رکورد جدیدی از مخالفت انگلیسی ها با بریگزیت

به گزارش زرین گراف، نتایج یک نظرسنجی نشان داد، رکورد جدیدی از اکثریت انگلیسی هایی که معتقد به اشتباه بودن ترک اتحادیه اروپا توسط کشورشان هستند، ثبت شده است.

ثبت رکورد جدیدی از مخالفت انگلیسی ها با بریگزیت

به نقل از یاهونیوز، در یک نظرسنجی جدید یوگاو، اکثریت انگلیسی ها گفتند که معتقدند رای دادن به بریگزیت تصمیمی اشتباه بوده و حمایت از تصمیم برای ترک اتحادیه اروپا به کمترین میزان خود از زمان برگزاری رفراندوم مربوط به خروج از اتحادیه اروپا رسیده است. شرکت کنندگان این نظرسنجی با این سوال روبرو شدند که با نگاه به گذشته آیا فکر می کنید رای دادن بریتانیایی ها به ترک اتحادیه اروپا درست بوده یا غلط؟ بیش از نیمی از پاسخگویان معادل 51 درصد گزینه غلط را انتخاب کردند در حالی که 38 درصد گزینه درست را انتخاب کردند و 11 درصد هم گزینه نمی دانم را انتخاب کردند.

با کنار گذاشتن انتخاب کنندگان گزینه نمی دانم 57 درصد گفته اند که این تصمیم غلط بوده و 43 درصد آن را درست خوانده اند.

این بالاترین میزان رای دادن به غلط بودن این تصمیم است که تا به امروز نظرسنجی های یوگاو ثبت نموده و همچنین بیشترین میزان فزونی حامیان باقی ماندن در اتحادیه اروپا بر حامیان خروج انگلیس از آن را داشته است.

نظرسنجی یوگاو دریافت حدود دو سوم پاسخگویان معادل 59 درصد گفتند، دولت جانسون مساله خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را بد مدیریت نموده در حالی که 28 درصد گفتند که این دولت در قبال آن خوب عمل نموده و 13 درصد هم گزینه نمیدانم را انتخاب کردند.

این نظرسنجی با پرسش از 1632 انگلیسی بزرگسال در بازه 11-12 نوامبر برای نشریه تایمز آو لاندن انجام شد.

مذاکره کننده های انگلیس و اتحادیه اروپا در تدارک برای مذاکره و توافق بر سر یک پیمان تجارت آزاد جدید قبل از منقضی شدن دوره انتقالی بریگزیت در پایان امسال میلادی هستند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 514

به "ثبت رکورد جدیدی از مخالفت انگلیسی ها با بریگزیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت رکورد جدیدی از مخالفت انگلیسی ها با بریگزیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید