استخدام 3000 مهندس در تیک تاک

به گزارش زرین گراف، شرکت تیک تاک در راستای توسعه جهانی میخواهد در سه سال آینده حدود 3000 مهندس را عمدتا در اروپا، کانادا و سنگاپور استخدام کند.

استخدام 3000 مهندس در تیک تاک

به گزارش خبرنگاران، این برنامه نشان می دهد که اپلیکیشن ویدیویی محبوب تیک تاک با وجود ابهاماتی که در مورد مالکیتش وجود دارد، طرحهای توسعه خود را رها ننموده است. دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا با اشاره به نگرانیهای امنیت ملی به شرکت چینی بایت دنس که مالک تیک تاک است، دستور داده است فعالیتهای تیک تاک را به یک شرکت آمریکایی بفروشد.

سخنگوی تیک تاک اظهار کرد برای حمایت از رشد جهانی سریع، قصد داریم توسعه تیم مهندسی جهانی تیک تاک را ادامه دهیم و در سه سال آینده تقریبا 3000 مهندس در کانادا، اروپا، سنگاپور و آمریکا اضافه کنیم. وی در ادامه اضافه کرد: آمریکا یکی از قطبهای مهندسی این شرکت خواهد ماند و کارمندان بیشتری را استخدام می نماید.

در حال حاضر حدود 1000 مهندس خارج از چین برای تیک تاک کار می نمایند که تقریبا نیمی از آنها در مونتین ویوی کالیفرنیا هستند.

پیشتر نیز گزارش شده بود شرکت بایت دنس میخواهد میلیاردها دلار سرمایه گذاری نموده و صدها کارمند را در سنگاپور استخدام کند که به عنوان مقر خود در آسیای جنوب شرقی انتخاب نموده است.

ترامپ ماه گذشته اظهار نموده بود که با توافق مقدماتی شرکتهای اوراکل و والمارت برای خرید سهم در تیک تاک موافق است اما پس از این که بایت دنس بیان کرد سهام عمده در تیک تاک را واگذار نخواهد کرد، توافق رسمی محقق نشد.

بر اساس گزارش رویترز، یک قاضی آمریکایی قرار است چهارم نوامبر آنالیز کند که آیا دولت آمریکا اجازه داشته است دانلود تیک تاک از فروشگاههای برنامه در این کشور را ممنوع کند. چنین اقدامی به منزله ممنوعیت تیک تاک در آمریکا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 462

به "استخدام 3000 مهندس در تیک تاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استخدام 3000 مهندس در تیک تاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید