آخرین خبرها درباره اعطای وام مرابحه به فرهنگیان

به گزارش زرین گراف، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از فراهم شدن امکان دریافت وام مرابحه تا سقف 40 میلیون تومان به فرهنگیان اطلاع داد.

آخرین خبرها درباره اعطای وام مرابحه به فرهنگیان

به گزارش خبرنگاران به نقل ازایسنا، علی الهیار ترکمن با اشاره به تسهیلات درنظر گرفته شده برای پرسنل وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: یکی از اقدامات و برنامه های معیشتی استفاده از تسهیلات مختلف بر اساس ظرفیت های موجود است که فرهنگیان بتوانند بر حسب نیازهایی که دارند این تسهیلات را دریافت و مصرف نمایند.

وی اضافه کرد: ارائه تسهیلات را در چند حوزه دنبال می کنیم؛ نخست تسهیلات حوزه ساخت و تامین مسکن است و فرهنگیان برای خانه دار شدن از آن استفاده نمایند. عمده قراردادهایی که سالانه با بانک ملی داریم روی این مورد متمرکز شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با سایر بانک ها مانند رسالت، مهر ایران و سایر بانک ها که اعلام آمادگی می نمایند و می توانند ظرفیت هایی را به جامعه فر هنگیان ارائه نمایند که دریافت وام را منطقی کند نیز وارد مذاکره شده و برنامه ریزی هایی را در این زمینه انجام می دهیم گفت: اخیرا قراردادی با بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد کردیم.

الهیار ادامه داد: بر اساس این قرارداد برای فرهنگیان تا 20 میلیون تومن و بری زوجین تا 40 میلیون تومان وام مرابحه با سود 12 درصد پیش بینی شده است. نیازهای ضروری و سوابق قبلی وامی که دریافت نموده اند جزو شرایط اولویت دار است.

وی اضافه کرد: دستورالعمل مربوط ظرف یکی دو روز آینده به استان ها ابلاغ می گردد و بانک کارش را شروع می نماید

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 346

به "آخرین خبرها درباره اعطای وام مرابحه به فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها درباره اعطای وام مرابحه به فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید