AFC بدش نمی آید بحرین به جام جهانی صعود کند

به گزارش زرین گراف، مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت:AFC بدش نمی آید تیمی چون بحرین به جام جهانی صعود کند و ما باید حواسمان را جمع کنیم که کوچکترین اشتباهی نداشته باشیم.

AFC بدش نمی آید بحرین به جام جهانی صعود کند

به گزارش خبرنگاران، همایون شاهرخی در گفت گو با فارس در مورد شرایط تیم ملی فوتبال ایران پیش از برگزاری 4 ملاقات حساس در دور برگشت مسابقات مقدماتی جام جهانی گفت: هیچ منجمی نمی تواند پیش بینی کند که چه اتفاقی رخ خواهد داد اما به عنوان یک ایرانی دعا می کنم تیم ملی کشورم در مسابقات پیش رو پیروز گردد. این تیم از خلاقیت خوبی برخوردار است و امیدوارم در نهایت با برد در مسابقات پیش رو به جام جهانی صعود کنیم.

وی اضافه کرد: شاید در ظاهر این 4 مسابقه آسان باشد ولی قطعا بازی با بحرین و عراق سخت است، به خصوص ملاقات با بحرین چون این تیم میزبان است.البته AFC بدش نمی آید تیمی چون بحرین به جام جهانی صعود کند و ما باید این شمشیر را از روی خودمان برداریم و تنها به هدفمان فکر کنیم. مطمئنا اگر کوچکترین کوتاهی از بازیکن، مربی و هر عضوی از تیم ملی صورت بگیرد اتفاقی فاجعه بار رقم خواهد خورد.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه مهدی طارمی شب گذشته از مردم خواست تا در هتل تیم ملی تجمع ننمایند چون ممکن است در این شرایط، بازیکنان در خطر ابتلا به کرونا باشند گفت: در این زمینه حتما باید توسط کسانی که مسئولیت دارند کنترل صورت بگیرد. زمانی که با تیم ملی در آلمان بودیم یک نفر مسئول رفت و آمد ایرانی ها به هتل بود که این مسئولیت به من واگذار شد.

وی تاکید نمود: اصلا اجازه داده نمی شد که کسی بدون اجازه به هتل ما رفت و آمد کند چون همین رفت و آمد ممکن است تمرکز بازیکنان را بر هم بزند ضمن آنکه آن موقع کرونا نبود و الان بازیکنان در خطر ابتلا به بیماری هستند. کسی که مسئولیت می گیرد باید تجربه داشته باشد و بداند رفت و آمد و عکس دریافت مردم با بازیکنان تیم ملی و حتی صعود ما به جام جهانی را به خطر می اندازد.اصلا چرا در این شرایط باید به هتل تیم ملی این همه تردد وجود داشته باشد؟ قطعا وقتی طارمی چنین صحبتی نموده به عنوان نماینده بازیکنان این حرف را مطرح نموده و شاید اتفاقات روز گذشته باعث ناراحتی اعضای تیم شده است.

شاهرخی اظهار داشت: نظم و انضباط در اردوی تیم ملی باید حرف اول را بزند و در این شرایط حساس اصلا نباید اتفاقی در اردوی تیم ملی بیفتد. اینکه مثلا از ورود 5 نفر به هتل تیم ملی جلوگیری گردد و آن 5 نفر ناراحت شوند خیلی بهتر از آن است که یک ملت ناراحت شوند.بهتر است از همین امروز از ورود افراد متفرقه به هتل تیم ملی جلوگیری گردد تا ملی پوشان به جز تمرین و 4 بازی مهم پیش رو به مساله دیگری فکر ننمایند.

مربی اسبق تیم ملی ایران در مورد حضور کریم باقری به عنوان مدیر و دستیار دراگان اسکوچیچ گفت: باقری و هاشمیان از فوتبالیست های خوشنام این کشور هستند که حالا وارد عرصه مربیگری شده اند و حضور آنها قطعا به تیم ملی یاری می نماید. این 2 نفر قطعا می توانند به اسکوچیچ یاری نمایند به شرطی که کسانی که مسئول انضباط در تیم ملی هستند کار خود را به نحو احسن انجام بدهند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 876

به "AFC بدش نمی آید بحرین به جام جهانی صعود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC بدش نمی آید بحرین به جام جهانی صعود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید