پادرمیانی بهزاد فراهانی برای بستری کردن یک بازیگر کرونایی

به گزارش زرین گراف، تهران (پانا) - بیژن افشار بازیگری که این روزها درگیر بیماری کروناست، با پا درمیانی بهزاد فراهانی پیروز شده در یکی از بیمارستان ها بستری شود.

پادرمیانی بهزاد فراهانی برای بستری کردن یک بازیگر کرونایی

در شرایطی که هر روز خبر می رسد در بسیاری از شهرها بیمارستان ها جایی برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا ندارند، بستری شدن در بیمارستان به مساله ای حیاتی تبدیل شده است.

به تازگی بیژن افشار، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون نیز درگیر ویروس کرونا شده و او نیز مانند بسیاری از بیماران کرونایی برای بستری شدن در بیمارستان گرفتاری داشته است که در نهایت با کوشش بهزاد فراهانی توانسته بستری شود.

فراهانی که عضو هیات مدیره خانه تئاتر است، در این زمینه به ایسنا گفت: آقای بیژن افشار در تماسی تلفنی اعلام کرد ، بعد از اینکه از ابتلای خود به کرونا و لزوم بستری شدن در بیمارستان با خبر می شود، به یکی از بیمارستان ها مراجعه می کند و آن بیمارستان برای بستری کردن ایشان 90 میلیون تومان طلب کرده است!

او ادامه داد: بعد از این ماجرا ایشان به چند بیمارستان دیگر هم مراجعه می کند که هیچ یک تخت خالی نداشته اند تا اینکه من به واسطه دکتر بهزاد فراهانی، (که هم نام خودش است) دوست پزشکی که در یکی از بیمارستان ها دارم و انسان بسیار بزرگی هستند، توانستم ایشان را بستری کنم.

فراهانی درباره حال عمومی بیژن افشار توضیح داد: حالش چندان مساعد نیست و به سختی صحبت می کنند ولی برایش دعا می کنم که به زودی بهتر شود.

بیژن افشار، بازیگری است که در فیلم های سینمایی مربای شیرین، قلب های ناآرام،در وجه حامل، خبر خاصی نیست ، خیابان دیوار،پیچ جاده نمناک، تابو، تمشک و مجموعه های مختارنامه، شهریار،خواب بلند،پرواز در ارتفاع صفر، یلدا و ... بازی کرده و عضو خانه تئاتر است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 834

به "پادرمیانی بهزاد فراهانی برای بستری کردن یک بازیگر کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پادرمیانی بهزاد فراهانی برای بستری کردن یک بازیگر کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید