هفت شاکی پرسپولیس تعیین شدند، پرونده ها دوباره به جریان افتاد

به گزارش زرین گراف، به گزارش خبرنگاران، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، علی علیپور، علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه هفت بازیکن فعلی تیم فوتبال پرسپولیس هستند که همچنان بابت عدم دریافت پاداش های قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجامِ فصول گذشته خود از این باشگاه حدود 40 درصد از قراردادهایشان را طلب دارند.

هفت شاکی پرسپولیس تعیین شدند، پرونده ها دوباره به جریان افتاد

مبلغی که در مجموع حدود 6 میلیارد تومان است اما به دلیل نحوه پرداختی های قبلی در حسابرسی های جاری سرخپوشان ایراداتی را وارد نموده است که تسویه با این هفت نفر را برای مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه دچار مشکل نموده است.

رسول پناه از هفت بازیکن پرسپولیس خواسته بود تا طلب خود را ببخشند اما هر هفت بازیکن نسبت به این موضوع مخالفت داشتند تا رسول پناه مجبور به حسابرسی اقتصادی دوباره پرونده های این بازیکنان در دوران مدیرعاملی ایرج عرب و محمدحسن انصاریفرد گردد.

نکته جالب توجه اینجاست که مدیران قبلی پرسپولیس پاداش این بازیکنان را در بعضی حسابرسی های اقتصادی اعلام به پرداخت آن داشته اند اما این مبلغ مربوط به قراردادهای آنها بوده است که حالا رسول پناه را مجبور نموده تا این مبلغ را به آنها بپردازد.

با این حال فعلاً بودجه ای در این راستا برای باشگاه پرسپولیس تهیه نشده است و تعیین نیست این بازیکنان چه زمانی به طلب هایشان خواهند رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 327

به "هفت شاکی پرسپولیس تعیین شدند، پرونده ها دوباره به جریان افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفت شاکی پرسپولیس تعیین شدند، پرونده ها دوباره به جریان افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید