مهلت تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه رازی به اتمام رسید

به گزارش زرین گراف، معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: مهلت تخلیه اتاق ها برای دانشجویانی که در خوابگاه ها اسکان ندارند، به اتمام رسیده و وسایل دانشجویانی که اقدام به تخلیه نکردند، به انبار های دانشگاه منتقل می شود.

مهلت تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه رازی به اتمام رسید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین راستا را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین جهت را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین جهت را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

محسن سعیدی، معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در خصوص جزئیات فعالیت خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه گفت: در حال حاضر هیچ دانشجویی در خوابگاه های دانشگاه رازی اسکان ندارد، اما از ستاد مبارزه با کرونای استان مجوز گرفتیم که حدود 16 دانشجوی دکتری، از شنبه، چهارم مردادماه در این خوابگاه ها اسکان پیدا کنند.

سعیدی اضافه نمود: این اسکان فقط شامل دانشجویان تحصیلات تکمیلی می شود که سرانجام نامه و تحقیق و فعالیت آزمایشگاهی دارند.

معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه ابراز کرد: این دانشجویان حداکثر تا سه هفته با رعایت پروتکل های بهداشتی در خوابگاه ها اسکان داده می شوند و این اسکان به این نحو بوده که در هر اتاق فقط یک نفر ساکن می شود.

وی یادآور شد: مهلت تخلیه اتاق ها برای دانشجویانی که در خوابگاه ها اسکان ندارند، به اتمام رسیده و وسایل دانشجویانی که اقدام به تخلیه اتاق نکردند، به انبار های دانشگاه انتقال پیدا می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 319

به "مهلت تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه رازی به اتمام رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه رازی به اتمام رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید