مزایای استفاده از محصولات تبلیغاتی در رونق کسب و کار ، هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

به گزارش زرین گراف، یکی از مهمترین وظایف کسب و کارها و مجموعه ها، چه کوچک و چه عظیم، جلب توجه مشتریان و به دست آوردن مشتریان جدید در میان رقبا است. امروزه همه به نحوی در تلاشند که از بازار رقابتی کم نیاورند و بتوانند خدمات خود را به مخاطبان معرفی نمایند و محصولات خود را به فروش برسانند و نظر مشتریان را به خود جلب نمایند.

مزایای استفاده از محصولات تبلیغاتی در رونق کسب و کار ، هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ کاتالوگ ارزان از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

بعضی از محصولات تبلیغاتی برای معرفی مجموعه و اصالت کالا در درون خود سازمان ها بکار برده می شوند و همانند لوگو، نمایانگر برند و اصالت شما می باشند. مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت به نشانی آدرس اینترنتی bahargift.com فراوری کننده و مجری انواع هدایای تبلیغاتی و محصولات تبلیغاتی با چاپ منحصر به فرد و بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد. در زیر نمونه ای از این محصولات برای شما معرفی کرده ایم:

بج سینه (نشان سینه | بج کت)

بج سینه که به نام های نشان سینه | گل سینه | اتیکت سینه | سنجاق سینه | پلاک سینه | نشان کت و لباس | پلاک کت | پانچ سینه | بج کت در بازار موجود می باشند، یکی از اقدامات مهم که شرکت ها و سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی انجام می دهند سفارش بج سینه است. استفاده از بج سینه در ارگان های دولتی به خاطر شناسایی سمت و کار فرد می باشد. به عنوان مثال لوگو بانک ملت که برای عموم آشناست بر روی بج حک شده است و تمامی کارمندان بانک هم از آن استفاده می کنند و ارباب رجوع به راحتی شغل فرد را توسط نشان سینه تشخیص می دهند.

یکی از دلایل دیگر که از بج سینه استفاده می کنند برای اثبات تبعیت از آن شرکت به عنوان انسجام و هماهنگی بین پرسنل اشاره نمود به نحوی که همه کارمندان و افرادی که پرسنل یک مجموعه هستند از یک نشان خاص برروی پیراهن و کت یا مانتو و مقنعه خود استفاده می کنند که این نشان فقط مختص این مجموعه بوده و افرادی که از آن استفاده می کنند تابع این مجموعه می باشند و به آسانی قابل تشخیص هستند.

روش فراوری بج سینه به چه صورت است؟

شماره یک: روش برش به صورت دستی نشان سینه (بج سینه): در این روش بعد از فرآیند پرداخت و کپی و اسیدکاری روی ورق برنز، طرح مورد نظر ما در بج با اره به صورت دستی برش می خورد و پس از نصب گیره با یکی از فلزهای طلا یا مس و نیکل آبکاری شده، در این روش بعد از اتمام کار، بج سینه ها را با رنگ کاری به صورت دستی می توانید تهیه کنید.

شماره دو: روش قالبی در فراوری بج سینه: در این روش فراوری بج سینه با قالب گیری از طرح و به صورت ریخته گری با فلز سرب ساخته می شود و بعد از فرآیند ریخته گری و مونتاژ و تمیزکاری، بج ها مانند بج سینه های دستی آبکاری می شوند.

شماره سه: روش پلی استر: در این روش لوگو مورد نظر پس از چاپ شدن روی کاغذ، داخل آن قرار می گیرد و لایه شفافی از رزین آن را پوشش داده، توجه کنید که این روش برای بج سینه های دایره ای و مربعی شکل بسیار مناسب می باشد.

شماره چهار: روش حک و لیزر: یکی دیگر از روش های مختلف فراوری بج سینه، حک و لیزر است که در این روش، لوگو مورد نظر از طریق دستگاه حکاکی لیزری روی ورق های مولتی استایل حک می شود.

انواع متریال استفاده شده در فراوری بج سینه:

انواع جنس های بج سینه می تواند بج سینه جنس برنج | بج سینه جنس استیل | بج سینه جنس مولتی استایل | بج سینه جنس آلومینیوم و حتی بج سینه های ریخته گری می تواند باشد، اما بهترین نوع و عرف آن برنج است.

بج سینه سرب (ریخته گری): این نوع از بج سینه به صورت عمده فراوری شده و در تیراژهای بالا بایستی انجام شود (حدود 5000 تا 10000) و بج سینه سرب به برجسته بودن احتیاج دارد، این بج سینه از متریال جنس سربی استفاده شده و غالبا بج سینه های نظامی | سردوشی | مدال های نظامی، همه آنها از جنس بج سینه سربی ریخته گری می باشند زیرا طرح ثابتی دارند. به عنوان مثال ، لوگو سپاه | لوگو ارتش | لوگو نیزوری انتظامی | لوگوی سرهنگی و … در تعداد تیراژ بالا فراوری می شود و از قالب ریخته گری استفاده می شود. این نوع بج سینه به دلیل تیراژ بالا قیمت بسیار مناسبی دارد.

بج سینه مولتی استایل: این نوع از بج سینه با متریال مولتی استایل از ABS تشکیل می شود روی آن یک میکرونی از فلز می باشد. شبیه فلز و به رنگ فلز است. آبکاری فلز، هرچیزی می تواند باشد. بج سینه جنس مولتی استایل، جنس سبکی داشته و شبیه فلز می باشد. برای فراوری بج سینه فقط می توان زمینه فلزی داشته باشیم با نوشته رنگ مشکی یا زمینه مشکی با نوشته طلایی، این آیتم بج سینه مولتی استایل به عنوان یک ضعف شناخته شده و یکی از معایب بج سینه مولتی استایل به حساب می رود. این نوع بج سینه برای فراوری با سرعت بالا بسیار مناسبند به عنوان مثال مجموعه ای را در نظر بگیرید که می خواهد 10 الی 20 عدد بج سینه فوری و برای کوتاه ترین زمان سفارش دهند در این صورت از بج سینه جنس مولتی استایل استفاده می کنیم، که این نوع از بج سینه خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه فراوری این بج سینه با دستگاه لیزر بوده به این صورت که لوگو مورد نظر را حک کرده و برش داده و از پشت با چسب 123 و یا چسب آهن می چسبند و پشت سوزنی یا مگنتی می کنند.

بج سینه آلومینیوم: این نوع جنس بج سینه از نظر سرعت فراوری دقیقا شبیه بج سینه مولتی استایل است. با این تفاوت که نوع برش آن کمی سخت تر و سختتر است. یعنی اگر بج سینه های ما دور برش داشته باشند و بخواهیم دور بر لوگو انجام دهیم کار کمی سخت می شود. بج سینه آلومینیومی بسیار زیبا هستند و انتخاب بسیاری از شرکت ها بج سینه های آلومینیومی است. مجموعه هایی که لوگو خود را به صورت Transparent طراحی کرده و رنگ خاصی برای لوگو نداشته و رنگ های لوگو تفکیک شده نیست و یا افرادی که روی رنگ لوگو بسیار حساسند و می خواهند تمامی جزئیات در بج سینه باشد، بج سینه آلومینیومی با روکش پلی استر را پیشنهاد می کنیم. بج سینه هایی که از جنس آلومینیوم می باشد روکش پلاستیکی داشته و نوع اتصال آن ها با آهن ربا می باشند.

بج سینه استیل: بج سینه های جنس استیل، بج هایی می باشند که از نظر محدوده برشی کمی سخت بوده و بج هایی که احتیاج به دور برشی دارند پیشنهاد ما این است که از متریال برنج استفاده کنند. مزایای استفاده از این نوع بج سینه اولا رنگ آن می باشند که رنگ این نوع بج سینه ثابت بوده و از بین نمی فرایند. از جنس فلز میباشند، نوع اتصال آن سوزنی می باشد.

بج سینه برنج: بج سینه های برنجی رایج ترین بج سینه های موجود در بازارهستند و بیشتر بج سینه ها با این جنس ساخته میشوند. از مزایای این نوع بج سینه میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

به صورت مات و براق می تواند باشد و بج سینه عرف و یوزر پسند می باشند | توانایی رنگ شدن دارند | توانایی آبکاری خوب را دارند و هر نوع آبکاری بر روی آن قابل اجرا است (آبکاری طلا | آبکاری نیکل | آبکاری کروم | آبکاری نقره و حتی قلم کاری مس می توان بر روی آن اجرا کرد.) علت اینکه گاهی اوقات از برنج و گاهی اوقات از استیل استفاده می شود این است که بج هایی که به دوربری احتیاج دارند، بج تقریبا خشک و نرم هستند و اره کاری روی آن خیلی راحت است اگر این متریال را با اره برش بزنند به راحتی برش می خورند.

مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت فراوری کننده

بج سینه با آبکاری طلا | بج سینه با آبکاری نقره | بج سینه مات و براق | بج سینه پلی استر

بج سینه سرب (ریخته گری) | بج سینه مولتی استایل | بج سینه آلومینیوم | بج سینه استیل | بج سینه برنج

با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد

bahargift.com

*************************************

چاپ هولوگرام (هولوگرام اورجینال | هولوگرام دو بعدی و سه بعدی | هولوگرام باطل شونده)

برچسب هولوگرام به عنوان مطمئن ترین برچسب روی محصول شما شناخته می شوند و مهمترین دلیل آن این است که این لیبل، بعد از فراوری به هیچ وجه امکان تکثیر مجدد وجود ندارد. با چسباندن هولوگرام بر روی کالایتان، می توانید اصالت محصول را ضمانت کنید و افراد با دیدن هولوگرام با خیال راحت محصول را خریداری کرده و علاوه بر مسئله امنیت جلوه زیبایی داشته و همین امر باعث افزایش زیبایی کالا می شود.

برای خرید برچسب هولوگرام، روش های متفاوتی وجود دارد که با انتخاب بهترین مرکز خرید، خیالتان آسوده می شود که صفر تا صد طراحی و چاپ هولوگرام را به مجموعه ای مجرب سپرده اید و در نهایت محصولی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت دریافت خواهید کرد. هدایای تبلیغاتی بهارگیفت با کادری مجرب آماده خدمت رسانی شما عزیزان می باشد شما بعد ثبت سفارش و ارائه لوگو و طرح خود، کار به قسمت طراحی رفته و بعد از طراحی به تایید شما مشتریان عزیز می رساند و بعد از تایید شما عظیمواران، اقدام به چاپ و ارسال به کارگاه های اختصاصی چاپ هولوگرام رفته و به چاپ می رسد. شرکت هدایای تبلیغاتی بهارگیفت، با تجربه چندین ساله و فراوری انواع هولوگرام برای سازمان ها و کارخانه های معتبر و کسب افتخارات بسیار و با رزومه و نمونه کار قوی، قادر به فراوری انواع هولوگرام در کوتاه ترین زمان می باشد.

مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت فراوری کننده

هولوگرام اورجینال | هولوگرام دو بعدی | هولوگرام سه بعدی | هولوگرام وید | هولوگرام گچی

هولوگرام امنیتی و انواع هولوگرام های اختصاصی

با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد

bahargift.com

*************************************

پرچم تبلیغاتی (پرچم رومیزی | پرچم تشریفات | پرچم T)

می توان گفت که استفاده از پرچم تبلیغاتی، به عنوان یکی از شیوه های موثر جهت برندسازی و نشان دادن اهمیت لوگو هر کسب و کار و مجموعه ها محسوب می شود. در کل پرچم، تکه پارچه ای مستطیل شکل می باشد که طراحی خاص و منحصر به فردی داشته و غالبا به عنوان نماد و نشانه و هویت یک مجموعه به کار برده می شود. امروزه پرچم ها، به عنوان معرف مناسبی برای شرکت ها و مجموعه های عظیم و کوچک به شمار می آیند و به عنوان نشان دهنده هویت آن مجموعه به کار برده می شوند و تمامی برندهای بزگ و شرکت های غدر، در اقسی نقاط دنیا از انواع پرچم های تبلیغاتی جهت امور تبلیغات خود استفاده می کنند.

بعد از هدایایی تبلیغاتی مثل سررسید تبلیغاتی، اتوماتیک تبلیغاتی و دیگر موارد، امروزه توجه مخاطبین به پرچم جلب شده است. چاپ پرچم با لوگوی شما تاثیر به سزایی در برندسازی و شناساندن لوگو و نام شرکت تان می نماید. امروز خوشبختانه استقبال از این مورد مؤثر تبلیغاتی رو به افزایش است، چرا که پرچم تبلیغاتی در کنار اعلام ماهیت وسیله ای زینت بخش و دکوری هم هست. دلایل زیادی جهت ضرورت چاپ پرچم وجود دارد که شما را راغب می نماید به سمت چاپ پرچم بروید چاپ پرچم ها هم نیز راه چاره های عظیمی برای جلب توجه هر عابر پیاده و سواره می باشند. هنگامی که باد می وزد و پرچم سازمان شما را تکان می دهد یک منظره خیره کننده و چشم گیری را ایجاد می کنند. البته با این حال، باید مراقب این باشید که چه چیزی روی آن ها چاپ می کنید. از آنجا که متن در پرچم به راحتی قابل خواندن نیست، مردم ممکن است علاقه خود را به پیغام شما از دست بدهند. به همین دلیل است که به شدت توصیه می شود از یک طرح گرافیکی بسیار قوی و لوگو و یا نهایتا از یک کلمه بیشتر استفاده نکنید.

پرچم های تبلیغاتی در در بیشتر اماکن تجاری و عمومی دیده می شوند، همان گونه که پرچم کشوری نماد آن کشور است و برای مردم آن کشور، قابل احترام است، به همان اندازه نیز پرچم اداره جات و مجموعه های مختلف برای اعضای آن مجموعه ارزشمند است. مثلا استفاده پرچم تبلیغاتی مجموعه ای که دارای لوگو و نام تجاری شرکت روی آن چاپ شده در کنار پرچم ایران در اتاق های کنفرانس و سمینار و مدیران باعث ارتقای صندلی کسب و کار شما و مجموعه تان می شود.

مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت فراوری کننده

پرچم تشریفات | پرچم T | پرچم ملل | پرچم ساحلی | پرچم لمینت | پرچم اهتزاز | پرچم رومیزی

با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد

bahargift.com

حال سوال اینجاست که چرا برای رونق کسب و کار خود از محصولات تبلیغاتی (چه درون سازمانی چه ارائه هدایای تبلیغاتی برای مخاطبین) استفاده می کنیم؟

بیشتر کسب و کارها در تلاشند مشتریان زیادی را به دست بیاورند و در این راه از تکنیک ها و روش های مختلفی استفاده میکنند. از تبلیغات در شبکه های اجتماعی و سایت ها و روزنامه ها و مجلات گرفته تا بیلبوردها و بنرها و تراکت ها در فضای باز؛ در میان این روش ها یک روش مرسوم از قدیم الایام بوده است که چندین ساله مورد استفاده است و هنوزم قدرت تاثیرگذاری خود را دارند، این روش، ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان و همکاران و کنندگان فروش است که مخاطبین را بسیار مسرور می نماید. ارائه یک فلش تبلیغاتی یا سررسید تبلیغاتی تاثیر مثبتی در راستای رونق کسب و کار شما می نماید. زیرا همین هدیه های کوچک و اما بسیار کاربردی، باعث ایجاد تعاملات طولانی با مشتریان و دیگر مخاطبین شما میشود. با چاپ مناسب بر روی محصولات تبلیغاتی مورد نظر شما، نام برند و لوگو شما همیشه در معرض دید مخاطبین می شود و باعث می شود برند شما در ذهنشان ماندگار شود و هنگامی که محصول شما را احتیاجمندند مستقیما سراغ نام و نشان شما بیایند.

اگر از هدایای تبلیغاتی هوشمندانه و مدیریت شده و با برنامه ریزی دقیق مخاطبین هدف استفاده نماییم، سرمایه چندین برابر را به کسب و کار ما بازمی گرداند، انتخاب بهترین هدایا متناسب با مخاطبین هدف موضوع مهمی هستند که بایستی همیشه مورد توجه قرار گیرند. این هدایای تبلیغاتی بایستی به گونه ای انتخاب شوند که در وهله اول تهیه آن برای شما به صرفه باشد و در وهله بعدی توسط مخاطبین مورد پسند باشد و موجب رضایت و خشنودی آنها شود و برای آنها کاربردی بوده و بتواند برای طولانی مدت از آن استفاده کنند.

شما قادرید بر حسب حوزه فعالیت خود، هدایای تبلیغاتی درخور و مناسبی را تدارک ببینید و به دست مخاطبین خود برسانید. به همین دلیل بایستی تمامی هزینه و انرژی صرف شده به طور هدفمند به سمت مشتریان واقعی خود صورت گیرد. اگر این اقدامات به درستی انجام شود علاوه بر برندسازی و معرفی نام و نشان شما به مخاطبین هدف، تعداد مشتریان و در پی آن سود شما افزایش می یابد و موجب رضایت مشتریان فعلی شده و آنها را برای داشتن ارتباطی مستمر و پیوسته با کسب و کار و مجموعه شما ترغیب می نماید.

مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت ارایه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی خاص و کاربردی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد. هدایای تبلیغاتی بهار گیفت ارائه دهنده هدایای خاص تبلیغاتی برای افراد و شرکت ها و سازمان های مختلف می باشد. هدایای تبلیغاتی که بهارگیفت ارائه می دهد می توان به تیشرت و کلاه تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی و اتوماتیک تبلیغاتی، ساک دستی پارچه ای، پرچم تبلیغاتی و پاکت دکمه دار و از هدایای تبلیغاتی خاص می توان به ست مدیریتی و سررسید و تقویم و بادکنک تبلیغاتی و بج سینه و جلد مدارک و جاکارتی و فلش تبلیغاتی و ابزارهای تبلیغاتی مانند انبردست تبلیغاتی و کیف تبلیغاتی اشاره نمود. قیمت هدایای تبلیغاتی ارزان نسبت به جنس هدایای تبلیغاتی مدیریتی مشخص می شود.

سخن پایانی:

ضمن تشکر و قدردانی از مطالعه مقاله، امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشد و به اندازه کافی پیروز شده باشیم که اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق کسب و کارتان را برای شما سروران گرامی روشن سازیم. برای انجام یک خرید خوب و مطمئن، می توانید به شرکت هدایای تبلیغاتی بهارگیفت به نشانی آدرسbahargift.com مراجعه کرده و از محصولات ما با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت استفاده نمایید. کافی ست با ما در ارتباط باشید و سلایق و ایده های خود را به ما بفرمایید و پیاده سازی صفر تا صد آن با ما … (دریافت سفارش، طراحی، دریافت تاییدیه، چاپ و حک و فراوری، آماده سازی و تحویل) تمام این فرآیندها توسط هدایای تبلیغاتی بهارگیفت در کوتاه ترین زمان ممکن، با ما همراه باشید.

همراه مدیریت جناب آقای مجتبی محبوبی (24 ساعته آماده پاسخگویی شما): 09121715032 | 09125495416

شماره تماس: 26422960-021 26422751-021 26422752-021

شماره واتس آپ: 4238687-0901

شماره تلگرام: 5360179-0901

سایت: www.bahargift.com

ایمیل: [email protected]

*خبرنگاران مسئولیتی در برابر صحت مطالب تبلیغاتی ندارد و راستی آزمایی محتوای تبلیغ بر عهده مخاطب می باشد*

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 606

به "مزایای استفاده از محصولات تبلیغاتی در رونق کسب و کار ، هدایای تبلیغاتی بهارگیفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزایای استفاده از محصولات تبلیغاتی در رونق کسب و کار ، هدایای تبلیغاتی بهارگیفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید