مخالفت فیفا با حضور بیرانوند در ملاقات با ولز

به گزارش زرین گراف، رسانه های خارجی از مخالفت فیفا با حضور بیرانوند در ملاقات مقابل ولز خبر داده اند، موضوعی که تا به امروز از سوی فدراسیون فوتبال و مسوولان تیم ملی ایران تایید رسمی نشده است.

مخالفت فیفا با حضور بیرانوند در ملاقات با ولز

به گزارش ایسنا، علیرضا بیرانوند که در جریان ملاقات تیم ملی فوتبال ایران برابر انگلیس از ناحیه ببنی دچار مصدومیت شده بود، بعد از خروج از زمین و معاینات اولیه، آسیب وارده از سوی پزشک فیفا ضربه به مغز تشخیص داده شد و به همین دلیل هم تیم ملی فوتبال ایران بر اساس مقررات فیفا توانست در این ملاقات به جای پنج تعویض، شش تعویض داشته باشد.

حالا خبرگزاری های خارجی با استناد به مقررات پزشکی فیفا و به نقل از منابعی در فدراسیون جهانی فوتبال می گویند که بیرانوند باید پس از آسیب وارده 6 روز استراحت کند و نمی تواند تا قبل از سرانجام 6 روز در ترکیب تیم ملی ایران به میدان برود.

این اظهارات و اخبار در حالی است که بیرانوند امروز در تمرین تیم ملی حاضر و به همراه سایر بازیکنان تمرین نموده است و مسوولان فوتبال ایران نیز از آمادگی او برای حضور در ملاقات برابر ولز سخن گفته اند. حتی با یاری پزشکان تیم ملی، محافظی برای صورت بیرانوند تهیه شده بود تا او بتواند با یاری این محافظ تیم ملی ایران را در مقابل ولز همراهی کند.

بیرانوند در آخرین تمرین تیم ملی حضور داشت و به صورت اختصاصی تمرین کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 آذر 1401 بروزرسانی: 3 آذر 1401 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 1356

به "مخالفت فیفا با حضور بیرانوند در ملاقات با ولز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت فیفا با حضور بیرانوند در ملاقات با ولز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید