عملیات نوسازی تاکسی های فرسوده متوقف شد

به گزارش زرین گراف، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از توقف نوسازی تاکسی های فرسوده در کشور به دلیل ابلاغیه سازمان محیط زیست اطلاع داد.

عملیات نوسازی تاکسی های فرسوده متوقف شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره توقف نوسازی تاکسی های فرسوده به علت ابلاغیه جدید سازمان محیط زیست گفت: سال گذشته حدود 1000 راننده تاکسی که 500 نفر آنها مربوط به تهران بوده اند تاکسی های فرسوده خود را اسقاط نموده و با تهیه مبالغی اقدام به خرید تاکسی های نو کردند.

وی اضافه نمود: 1000 خودروی تاکسی توسط شرکت ایران خودرو تهیه شد و پرونده خرید برای تاکسیرانان تکمیل و وجوه اعلام شده نیز به حساب ایران خودرو واریز شد، حتی شماره شاسی خودرو نیز به رانندگان مربوطه اختصاص یافت ولی به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی مراکز شماره گذاری در اسفند 98، شماره گذاری تاکسی ها به سال 99 موکول شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران خاطرنشان کرد: با شروع سال 99 سازمان محیط زیست ابلاغیه ای خاطرنشان کرد که تاکسیهای جدید ایران خودرو استاندارد یورو 5 را ندارند و امکان شماره گذاری برای آنها نیست که این مساله با انتقاد فراوانی از سوی شهرداری و رانندگان تاکسی همراه شده است.

قنادان به مسائل اقتصادی و شرایط ناشی از کرونا در کشور اشاره نمود و گفت: در حال اجرا مکاتباتی به وسیله شهردار تهران به سازمان محیط زیست هستیم چراکه بسیاری از این رانندگان خودروهای فرسوده قبلی خود را اسقاط نموده و با مسائل شدید اقتصادی و اقتصادی همراه هستند از طرفی این خودروها جهت واگذاری به رانندگان در پارکینگ ایران خودرو آماده تحویل است و باید اقدامات لازم هرچه سریع تر در این راستا صورت گیرد.

قنادان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از 30 هزار تاکسی فرسوده در پایتخت وجود دارد که باید اقدامات لازم جهت نوسازی آنها انجام گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 127

به "عملیات نوسازی تاکسی های فرسوده متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات نوسازی تاکسی های فرسوده متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید