دلیل حریق بازارگل محلاتی تهران

به گزارش زرین گراف، بازار گل شهید محلاتی برای چندمین بار در امسال طعمه حریق شد و این در حالی است که احمد صادقی رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران بار ها در مورد لزوم رعایت الزامات ایمنی در این بازار گل هشدار داده بود.

دلیل حریق بازارگل محلاتی تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، بازار گل شهید محلاتی روز گذشته در حالی طعمه حریق شد که در صحن شورای شهر بار ها نسبت به رعایت نکات و الزامات ایمنی در این بازار هشدار داده شده بود.

احمد صادقی در دوازدهمین جلسه شورا در شهریور ماه امسال در حالی که در آن موقع نیز حریقی در بازار گل محلاتی رخ داده بود نسبت به رعایت الزامات ایمنی در این بازار هشدار داد.

رئیس کمیته شفافیت شورا در آن جلسه تذکر داده بود که با توجه به شناختی که از گذشته از این محل داشته نسبت به خطرات و ایمنی بازار گل وگیاه هشدار داده بوده است و تیمی را برای رصد این موارد و جلساتی را نیز با مجموعه مدیران بازار گل و شهرداری برگزار نموده، اما اقدامی صورت نگرفت و حادثه پیش آمده نشان داد که پیش بینی وی درست از آب عایدی.

صادقی حتی نسبت به رشد قارچ گونه و بی رویه این بازار در پیش چشمان شهرداری منطقه اعتراض نموده بود و اینکه این بازار حتی در زمان اوج شیوع ویروس کرونا تعطیل نشده بود.

در حالی که در دوازدهمین جلسه شورا مهدی چمران نیز بر این موضوع صحه گذاشت که باید الزامات ایمنی در این بازار رعایت گردد، اما به فاصله بیش از سه ماه این بازار مجدد طعمه حریق شد و این بار خسارت بیشتر از دفعه قبل بود و باید بر این نکته تاکید نمود که پیش بینی احمد صادقی عضو شورا باز هم درست از آب عایدی.

به نظر می رسد باید عزم جدی در این موضوع اتفاق بیافتد تا دیگر شاهد تکرار چنین حادثه ای نباشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 1130

به "دلیل حریق بازارگل محلاتی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل حریق بازارگل محلاتی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید