راز سر به مهر قتل هولناک جوان کارگر ، ولی دم از دادگاه درخواست دیه از بیت المال کرد

به گزارش زرین گراف، پرونده جوانی که در یک درگیری خونین به قتل رسیده بود، به دلیل شناسایی نشدن قاتل با درخواست دیه از بیت المال به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

راز سر به مهر قتل هولناک جوان کارگر ، ولی دم از دادگاه درخواست دیه از بیت المال کرد

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از شرق، این پرونده پنج سال قبل و با شکایت اولیای دم به جریان افتاد. پدر جوانی به نام جواد به مأموران خبر داد پسرش در کانکس کارگران کارگاهی ساختمانی به قتل رسیده است.

او به پلیس گفت: من و پسرم از افغانستان به ایران آمده ایم و در یک ساختمان نیمه کاره کار می کردیم. شب حادثه من در کانکس نبودم و برای چندساعتی بیرون رفته بودم؛ وقتی برگشتم دیدم پسرم را کشته اند.

زمانی که تحقیقات مأموران شروع شد، پلیس به یک انتقام گیری خونین ظنین شد؛ چراکه ضرباتی که بر سر مقتول آن هم با کلنگ وارد شده بود از یک درگیری خشن و انتقام جویانه حکایت داشت.

پلیس همچنین متوجه شد تلفن همراه و مبلغی پول از مقتول سرقت رفته و لباس های او نیز دزدیده شده است.

با توجه به اینکه مأموران با رصد تلفن همراه مقتول متوجه شده بودند او در یک رابطه عاشقانه بوده است، نسبت به انتقام گیری عاشقانه ظنین شدند.

وقتی برادر مقتول مورد بازپرسی قرار گرفت، گفت: ما در ایران کار می کردیم و برای خانواده هایمان پول می فرستادیم. من در این مدت اصلا ندیدم که برادرم درباره کسی حرفی بزند یا بگوید با کسی درگیری داشته است. او دختری را در افغانستان دوست داشت اما اصلا درگیری بین او و خانواده دختر نبود و آنها برادرم را محترم می شمردند. ضمن اینکه از خانواده دختر کسی در ایران نیست که بخواهد انتقام گیری بکند.

بااین حال مأموران براساس شماره تماس هایی که در گوشی مقتول بود، چند مظنون را بازداشت کردند و مورد بازپرسی قرار دادند اما به سرنخی نرسیدند. ضمن اینکه بازپرسی از پدر مقتول نیز مأموران را به جایی نرساند.

این مرد گفت: پسرم پول زیادی هم نداشت، ضمن اینکه پول های من مانده و پول های پسرم را برده اند؛ اگر مرگ پسرم به خاطر سرقت بود، پول های من را که در کانکس بود هم می بردند.

با گذشت پنج سال از این قتل و با توجه به اینکه هیچ سرنخی از قاتل پیدا نشد، پدر مقتول به عنوان ولی دم از دادگاه درخواست دیه از بیت المال کرد.

این مرد گفت: من همچنان درخواست بررسی پرونده پسرم و رسیدن به قاتل را دارم اما تا زمان پیداشدن قاتل درخواست دیه از بیت المال را هم دارم.

این درخواست برای بررسی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده و به زودی مورد بررسی قرار می گیرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 597

به "راز سر به مهر قتل هولناک جوان کارگر ، ولی دم از دادگاه درخواست دیه از بیت المال کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز سر به مهر قتل هولناک جوان کارگر ، ولی دم از دادگاه درخواست دیه از بیت المال کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید