دبیر: کسب مدال المپیک در کشتی افتخار است، نه دریافت سهمیه

به گزارش زرین گراف، رئیس فدراسیون کشتی گفت: شاید برای برخی رشته های ورزشی کسب سهمیه المپیک افتخار باشد، اما این موضوع در کشتی افتخار نیست و کسی که می خواهد مدال المپیک بگیرد، نباید مسابقات گزینشی برایش سخت باشد.

دبیر: کسب مدال المپیک در کشتی افتخار است، نه دریافت سهمیه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با اعضای تیم ملی کشتی فرنگی در هتل محل اقامت تیم های حاضر در رقابت های گزینشی المپیک در کشور قزاقستان دیدار و گفت وگو کرد.

دبیر با اعلام خسته نباشید و خداقوت به کشتی گیران و کادر فنی آنها بابت زحماتی که در چند وقت گذشته متحمل شده اند، گفت: المپیک مانند یک ستاره دنباله دار می ماند که دنباله اش کسب سهمیه المپیک است و کسی که می خواهد به ستاره برسد باید آن دنباله را رد کند.

وی ادامه داد: شاید برای برخی رشته های ورزشی کسب سهمیه افتخار باشد، اما این موضوع در کشتی افتخار نیست و کسی که می خواهد مدال المپیک بگیرد نباید مسابقات گزینشی برایش سخت باشد.

دبیر تأکید کرد: دریافت مدال در المپیک برای کشتی افتخار است. رقابت های گزینشی یک میدان تدارکاتی است و اگر قرار است کسی به المپیک برود و مدال نگیرد، بهتر است در گزینشی نیز سهمیه نگیرد.

رئیس فدراسیون کشتی شرح داد: با تحمل تمامی سختی ها و کشیدن رنج ها و زحمت ها به اینجا آمده اید و تمام تلاش خود را انجام دهید تا با دریافت سهمیه حضور در المپیک مردم را خوشحال کنید.

محمد بنا سرمربی تیم ملی نیز با اشاره به اینکه کشتی گیرانی که در اردوهای تیم ملی حضور دارند، نفرات خوب و آینده داری هستند، شرح داد: ملی پوشان برای موفقیت فقط نیاز به خودباوری دارند و اگر به این مرحله برسند، قطعا در رقابت های پیش رو افتخارآفرین خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 832

به "دبیر: کسب مدال المپیک در کشتی افتخار است، نه دریافت سهمیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر: کسب مدال المپیک در کشتی افتخار است، نه دریافت سهمیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید