انتقاد خواننده پاپ از برنامه احسان علیخانی

به گزارش زرین گراف، لهراسبی به نحوه انتخاب خوانندگان و تیتراژهای سریال های تلویزیونی در برنامه سه خبرنگاران انتقاد کرد و حذف نام خود را یک تصمیم مدیریت شده دانست.

انتقاد خواننده پاپ از برنامه احسان علیخانی

به گزارش گروه رسانه های دیگر آنا از خبرآنلاین، علی لهراسبی با اشاره به حذف نام و اثرش از میان نامزدهای بخش بهترین تیتراژ سریال های تلویزیونی در برنامه سه خبرنگاران، تنظیم فهرست نامزدها را مدیریت شده دانست و به آن انتقاد کرد.

این خواننده که در سال های گذشته تیتراژهایی چون پیله های پرواز، عبور شیشه ای، دلنوازان، فاصله ها، شیدایی، همه چیز آنجاست را اجرا کرد، بعد از دو سال تیتراژ سریال آرام می گیریم را خوانده است.

این اثر که بالغ بر 50 شب روی آنتن رفته است و هنوز هم پخش آن ادامه دارد، در فهرست منتخبین تیراژ این برنامه قرار نگرفته است و بدون هیچ توضیحی از بین نامزدهای این بخش حذف شده است.

علی لهراسبی دراین باره گفت: من فقط حرفم یک چیز است. این قبیل جشنواره ها و انتخاب ها همیشه در رسانه های مختلف بوده و هست. همیشه هم انتخاب هایی اجرا شده ولی در این برنامه اصرار دارند که انتخاب هایی را که هیئت داوران انجام داده گزینش کنند. من متوجه نمی شوم که این انتخاب ها، انتخاب مردم است یا انتخاب هیئت داوران؟ اگر انتخاب مردم است که باید همه تیتراژها در لیست باشند و انتخاب ها بر اساس رای مردم انتخاب شوند. ولی اینکه لیست به نظرسنجی گذاشته شود، قطعا اتفاقات نامحترمی افتاده است. مردم بایستی در این قبیل انتخاب ها به گزینه مد نظر و سلیقه خودشان رای دهند نه لیستی که با سلیقه و نظر گروهی ناشناس تدوین شده است.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 465

به "انتقاد خواننده پاپ از برنامه احسان علیخانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد خواننده پاپ از برنامه احسان علیخانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید