ادعای یک استقلالی؛ 2 وزیر از پرسپولیس حمایت ویژه کرده اند

به گزارش زرین گراف، پیشکسوت استقلال در خصوص اسناد منتشر شده مربوط به کمک های مالی بلاعوض مخابرات به پرسپولیس مطرح کرد: وزرای ورزش و ارتباطات از پرسپولیس حمایت ویژه کرده اند، ولی دو تیم استقلال و پرسپولیس زیرنظر وزارت ورزش هستند و باید به یک چشم نگاهشان کنند.

ادعای یک استقلالی؛ 2 وزیر از پرسپولیس حمایت ویژه کرده اند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ایمان عالمی در خصوص دیدار استقلال - ذوب آهن در رقابت های جام حذفی که با برتری 1-2 استقلال همراه بود گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت؛ در نیمه اول دو تیم در حال ارزیابی هم بودند و محتاط بازی می کردند. در نیمه دوم بازی جذاب تر شد ذوب آهن پرس دفاعی فوق العاده ای داشت، استقلالی ها هم با کمک خلاقیت هایی که داشتند در شرایط گل زدن قرار گرفتند و گلزنی کردند.

وی اضافه کرد: استقلال دیدار قبلی با ذوب آهن را به دلیل خستگی ناشی از دیدارهای آسیایی و مصدومیت ها از دست داد. در جام حذفی شرایط متفاوت است و استقلال با رفع مسائل قبلی و بازگشت مصدومان توانست نمایش قابل قبولی را به اجرا درآورد. آن ها ذوب آهن را به خوبی آنالیز کرده بودند و کادرفنی هم تصمیمات خوبی گرفت.

پیشکسوت استقلال در خصوص اسناد منتشر شده مربوط به کمک های مالی بلاعوض مخابرات به پرسپولیس بیان کرد: در این چند سال گذشته که وزیر محترم ورزش در راس کار بودند از پرسپولیس حمایت های ویژه ای اجرا شده است. وزیر ارتباطات هم اخیرا خودش را وارد این معرکه کرد؛ به هر حال از تیم محبوبشان حمایت همه جانبه می کنند و در این شکی نیست، ولی دو تیم استقلال و پرسپولیس زیرنظر وزارت ورزش هستند و باید به یک چشم نگاهشان کنند. استقلال در این چند سال اخیر چندین مدیر عوض کرده و بحران های فراوانی داشته، بازیکنانش حفظ نشده اند و... وزارت ورزش هم این را می داند که یک جانبه عمل می کند و همه را به آن سمت برده است. اینکه اسنادی هم مبنی بر کمک های مالی بلاعوض مخابرات منتشر شده طبیعی است و آن ها طرفدار آن تیم هستند و طبیعتا باید اینگونه هم حمایت کنند.

عالمی در واکنش به مصوبه هیئت مدیره در خصوص برکناری ناصر فریادشیران بیان نمود: ما پیشکسوتان بزرگی داریم که همگی دانش حضور در آکادمی را دارند؛ از جنس استقلال هستند و می توانند در این جایگاه قرار بگیرند و موفقیت هایی برای استقلال کسب کنند. از بیرون از استقلال مدیری آورده اند و او در گذشته رزومه ای داشته اند که با توجه به آن انتخاب شده اند حالا اینکه چه شرایطی به وجود آمده که منجر به برکناری او شده خبر ندارم! من نسبت به او شناختی ندارم، ولی می دانم تیم های پایه استقلال با توجه به آن محبوبیتی که استقلال دارد و همه دوست دارند در آن حضور داشته باشند فضای خاصی دارد و ممکن است این فضای خاص خطایی به وجود بیاورد. اینکه این دوستان خطایی داشته اند یا نه نمی دانم، ولی امیدوارم این داستان را به شکلی پیش ببرند که پیشکسوتان خودمان در آن جایگاه در آکادمی قرار بگیرند.

میزان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 854

به "ادعای یک استقلالی؛ 2 وزیر از پرسپولیس حمایت ویژه کرده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای یک استقلالی؛ 2 وزیر از پرسپولیس حمایت ویژه کرده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید