کدام بانک وام سهام عدالت می دهد؟

به گزارش زرین گراف، به گزارش خبرنگاران، پس از گذشت 9 ماه وعده های پیاپی مسئولان برای اعطای کارت اعتباری یا وام سهام عدالت، در هفته گذشته رئیس جدید سازمان بورس خاطرنشان کرد که در این هفته سهامداران می توانند به پشتوانه سهام عدالت کارت اعتباری بگیرند.

کدام بانک وام سهام عدالت می دهد؟

سپس مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی از شروع پرداخت کارت اعتباری در این هفته اطلاع داد. به گفته او برای کسانی که نیازهای فوری و ضروری در حد 5 تا 10 میلیون تومان دارند یک کارت اعتباری یا کارت خرید صادر گردد. اگر سهامدار پول را 29 روزه برگرداند سود به آن تعلق نمی گیرد. در غیر این صورت پول دریافت شده به وام سه ساله تبدیل می گردد که سود آن هم باید پرداخت گردد.

در 9 ماه گذشته اقدام عملی خاصی برای وام سهام عدالت صورت نگرفته، از اظهارات رئیس سازمان بورس نیز اینطور برنمی آمد که سهامداران بتوانند در این هفته کارت اعتباری بگیرند. پیگیری های خبرنگاران از چند بانکی که سهامداران زیادی در آن ها حساب دارند نیز این موضوع را تایید می نماید.

اپراتور یکی از شعب بانک صادارت در مرکز شهر می گوید: تو اخبار گفتن که گفتن. مگه اخبار برای ما تصمیم میگیره؟ برای خودش میگه. سهام عدالت به بانک ها ربطی نداره

40 درصد از دارندگان سهام عدالت از مشتریان بانک ملی هستند، اما اپراتور این بانک به خبرنگاران می گوید: ما وام یا کارت اعتباری سهام عدالت نمیدیم. بانک هم جلوی همه وام های خرد رو گرفته

اپراتور یکی دیگر از شعب این بانک می گوید که هنوز ابلاغیه ای برای شروع طرح اعطای کارت اعتباری سهام عدالت دریافت نکرده است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 699

به "کدام بانک وام سهام عدالت می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام بانک وام سهام عدالت می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید