جزییات استرداد مدیرعامل اسبق بانک سرمایه به ایران

به گزارش زرین گراف، رئیس پلیس بین الملل ناجا از استرداد یکی از متهمان پرونده چند هزار میلیارد تومانی بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان به کشور اطلاع داد.

جزییات استرداد مدیرعامل اسبق بانک سرمایه به ایران

به گزارش خبرنگاران، سردار هادی شیرزاد در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی دستور مقامات قضائی مبنی بر صدور اعلان قرمز (تحت تعقیب بین المللی) علیه مدیر عامل سابق بانک سرمایه(یکی از متهمان پرونده چند هزار میلیارد تومانی بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان)، پلیس بین الملل ناجا ضمن هماهنگی های لازم با مراجع مربوطه، این متهم را به کشور بازگرداند.

رئیس پلیس بین الملل ناجا بیان کرد: پلیس بین الملل ناجا با استفاده از ظرفیت های موجود در بانک های اطلاعاتی سازمان اینترپل و هماهنگی های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، علیه وی اعلان قرمز صادر و متعاقباً متهم را در یکی از کشورهای اروپایی ردیابی و مورد شناسایی قرار داد.

وی در ادامه اضافه کرد: بر اساس اعلان قرمز صادره و هماهنگی های اجرا شده با مبادی دیپلماسی پلیسی کشور مقابل متهم دستگیر شد.

سردار شیرزاد در سرانجام گفت: متهم به وسیله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به کشور انتقال و برای سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضائی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 441

به "جزییات استرداد مدیرعامل اسبق بانک سرمایه به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات استرداد مدیرعامل اسبق بانک سرمایه به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید