بیوگرافی محسن بروفر

به گزارش زرین گراف، محسن بروفر جوانی که با دابسمش های جذابش هواداران زیادی دارد

بیوگرافی محسن بروفر

بیوگرافی

محسن بروفر 27 سال سن دارد و مهندسی نرم افزار خوانده و متولد شهر تهران است. این پسر ایرانی با ساخت دابسمش میلیونر شد. پسر خلاق و باهوش ایرانی را شاید تا پارسال کسی نمی شناخت اما امروز بیشتر افراد نام و چهره محسن بروفر را شنیده و دیده اند !

علت معروفیت محسن بروفر

محسن بروفر این پسر ایرانی باهوش توانسته با یاری دابسمش هایی که می سازد مشهور شده و درآمدزایی کند. او یکی از خبرنگاران های معروف فضای مجازی است زیرا او تقریبا هیچ کار خاصی نمی نماید غیر از اینکه روی صدای گزارشگرهای فوتبال ادا در می آورد و دابسمش می سازد. دابسمش هایی که حسابی گل نموده اند. همه چیز از آن دابسمش معروفش درباره سرهنگ علیفر آغاز شد. آنجایی که برای جمله معروف امان از فرهاد مجیدی دابسمش ساخت. بعد از آن او یک دابسمش ساز ورزشی نامبروان شد. یک خبرنگاران تلویزیونی که به خیلی از برنامه های رسانه ملی هم رفت .

علایق فوتبالی محسن بروفر

به گفته محسن بروفر تمام بازی های استقلال را می بیند، او هر کاری داشته باشد موکول و بازی را می بیند. فوتبال های خارجی هم بازی تیم های شناخته شده را دنبال می نماید و بیشتر پیگیر بازی تیم های منچستریونایتد و بارسلونا می باشد.

محسن بروفر می گوید بیشتر دوستانم پرسپولیسی هستند و در زمینه فوتبال علی رغم دوستی عمیقی که داریم، کل کل و کری های زیادی باهم می کنیم.

بازیکنان فوتبال مورد علاقه محسن بروفر از زبان خود او

فرهاد مجیدی یکی از افراد زندگی من است که با تمام قلبم دوستش دارم. چند بار برای دیدن او سر تمرین استقلال رفتم ولی متاسفانه هنوز پیروز به دیدن او نشده ام. از تیم پرسپولیسی ها هم بازیکنایی مثل علی کریمی، کریم باقری و مهدوی کیا را دوست دارم.

پاسخ محسن بروفر به مسائل استقلالی بودن در فضای مجازی

برخی از دوستان پرسپولیسی متاسفانه نسبت به من کم لطفی می نمایند. دابسمش هایی که کار می کنم به استقلالی بودنم مربوط نیست و من همه فوتبالی ها چه استقلالی و چه پرسپولیسی کشور خود را دوست دارم و دابسمش هایی را که درست می کنم به عشق همه ایرانیان است.

خاطرات از مردم

به گفته خود او بیشتر افراد محسن بروفر را مثلا با فلان بستی فروشی یا مجری ایرانی الاصل فلان شبکه چینی اشتباه می گیرند و او همه این تشابه ها را تکذیب می نماید.

نظر محسن بروفر راجع به سرهنگ علیفر

سرهنگ علیفر گزارشگر بسیار متفاوتی هستند و برعکس بسیاری از گزارشگرهای دیگر یکنواخت گزارش نمی نمایند و در هر بازی جدیدی حرف های تازه ای می شنویم. اوایل که این نوع گزارش برای مردم جدید بود شاید کمی آزار دهنده بود اما در حال حاضر بیشتر فوتبال دوستان گزارش سرهنگ دوست دارند.

چرا دابسمش و سرهنگ و اینستاگرام و …؟

او می گوید من اولین بار در اینستاگرام کلیپ های مربوط به نرم افزار دابسمش رو دیدم و دوست داشتم. من نیز تعدادی کلیپ برای خودم ساختم و به دوستانم فرستادم که لذت بردند و خواستن که این کلیپ ها را در شبکه های اجتماعی و صفحاتی که به این نوع کلیپ ها اختصاص دارد منتشر بکنم. بعد از انتشار کلیپ های اول و استقبال خوبی که از آن ها شد کار خود را جدی تر دنبال کردم و زمانی که متوجه شدم کلیپ های سرهنگ طرفدارای بیشتری داره تمرکز بیشتری روی این کلیپ ها داشتم.منبع: setare.com
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 415

به "بیوگرافی محسن بروفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیوگرافی محسن بروفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید