افزایش 25 درصدی فراوری ایران خودرو در سال آینده

به گزارش زرین گراف، خبرگزاری خبرنگاران- مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از افزایش 25 درصدی تعداد فراوری این خودروساز در سال آینده اطلاع داد و گفت: در بخش تجاری و سنگین نیز فراوری 8 هزار و 200 دستگاه خودرو را هدف گذاری نموده ایم.

افزایش 25 درصدی فراوری ایران خودرو در سال آینده

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت صنعتی ایران خودرو، فرشاد مقیمی، در مراسم رونمایی از پلتفرم جامع خدمات خودرویی بسپُر گفت: جهش فراوری در ایران خودرو فقط در حوزه فراوری نبوده و در حوزه خدمات پس از فروش نیز اقدامات موثری انجام داده ایم.

وی طراحی پلتفرم خدمات جامع خودرویی را اقدام مهمی در همگام شدن با تغییرات جهانی دانست و گفت: با بهره برداری از این پلتفرم، به سمت افزایش خدمات الکترونیک و ایجاد تحول در خدمات پس از فروش حرکت خواهیم کرد.

مقیمی ارایه خدمات شفاف، سریع و آسان را از اهداف طراحی این پلتفرم دانست و گفت: با تعامل مناسبی که با شرکت های بیمه ای داریم، چشم انداز روشنی برای توسعه خدمات به وسیله این اپلیکیشن پیش بینی نموده ایم؛ این پلتفرم به هیچ برندی محدود نیست و خودرو با هر نام و نشانی می تواند از این زیرساخت استفاده کند.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: علاوه بر خدمت انتقال سرنشین که دغدغه بسیاری از مردم است، خدمات سرویس در محل نیز از خدمات این پلتفرم است.

مقیمی با تاکید بر این که هدف ما افزایش رضایت مشتریان است، گفت: با طرح های بهبود متعددی که در حوزه خدمات پس از فروش اجرا نموده ایم، میزان شکایت در سال 99 نسبت به سال گذشته کاهش 50 درصدی داشته است، اما هدف ما صرفا کاهش شکایت نیست، بلکه با تعریف و اجرای برنامه های بهبود، به دنبال افزایش رضایت مشتریان از محصول و خدمات هستیم.

وی توضیح داد: تمام نمایندگی ها در این پلتفرم می توانند شرکت نمایند و خدمات ارایه دهند؛ با استفاده از این پلتفرم می توان بازاریابی خوبی برای ارایه خدمات انجام داد .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 753

به "افزایش 25 درصدی فراوری ایران خودرو در سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 25 درصدی فراوری ایران خودرو در سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید