اسلامی: 40 دقیقه کوتاه نیامدیم، خودم در زمین بازی می کردم!

به گزارش زرین گراف، سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان گفت: مزد تمرینات خود را گرفتیم و 40 دقیقه مقابل کاله کوتاه نیامدیم.

اسلامی: 40 دقیقه کوتاه نیامدیم، خودم در زمین بازی می کردم!

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا اسلامی، سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان در خصوص پیروزی 71 بر 63 تیمش مقابل کاله در هفته نخست لیگ برتر گفت: نخستین بازی لیگ، خیلی سخت بود. آیزایا و ایگور، دو بازیکن خارجی تیم، خیلی دیر به ما اضافه شدند و فرصتی برای تمرین نداشتیم. در طول بازی هم باید مدام سیستم ها را برای بازیکنان شرح می دادم و در واقع خودم در زمین بازی می کردم.

سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان ادامه داد: به کادر فنی تیم کاله تبریک می گویم. آنها تیم یک دست و جنگنده ای را راهی لیگ نموده اند. امیدوارم این پشتوانه سازی با حمایت مسئولین، پیروز باشد و بازیکنان این تیم در نهایت به تیم ملی برسند.

محمدرضا اسلامی گفت: ما مزد تمرینات خود را گرفتیم و 40 دقیقه کوتاه نیامدیم. ما با وجودی که توپ هایمان وارد سبد نمی شد، دفاع بسیار خوبی داشتیم و تنها در سه چهار دقیقه پایانی توپ هایمان گل می شد. ثبات تیمی و ایمان به کار بچه ها باعث شد در نهایت پیروز شویم.

وی توضیح داد: از نتیجه راضی ام ولی خیلی کار پیش رو داریم. برای مثال، بازیکنان با تجربه تیم باید بدانند در چنین بازی های نزدیکی، حریف می خواهد از آن ها فول بگیرد و باید خیلی مواظب باشند.

تیم مس کرمان در دومین بازی خود در لیگ برتر، فردا سه شنبه به مصاف ذوب آهن اصفهان می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 1041

به "اسلامی: 40 دقیقه کوتاه نیامدیم، خودم در زمین بازی می کردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی: 40 دقیقه کوتاه نیامدیم، خودم در زمین بازی می کردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید