صلاح پرسپولیس نیست با ذوب&zwnjآهن بازی کند

به گزارش زرین گراف، رسول کربکندی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره شرایط تیم ذوب آهن اظهار کرد: شرایط تیم خوب نیست چرا که با اختلاف یک امتیاز به رده چهاردهم رفتیم. یکسری دلایل هم باعث شده است که عدم نتیجه گیری توجیه پیدا کند که آن هم قضاوت های سه چهار ماه اول بوده که برای ما اجرا شده است. هر بازی یک پنالتی، یک اخطار یا یک اخراج بی خود اتفاق می افتاد. در بازی گذشته هم بحث کرونا پیش آمد و نتایجمان این گونه توجیه پیدا کرد، اما در مجموع آخر فصل دیگر به کسی نمی گویند داور برایت پنالتی نگرفت یا بازیکنانت به کرونا مبتلا شدند.

صلاح پرسپولیس نیست با ذوب&zwnjآهن بازی کند

او ادامه داد: تیم اگر امتیازات لازم را نگیرد سقوط می نماید و این نگرانی در سیستم ذوب آهن وجود دارد، اما به هر حال با پنج هفته نمی گردد تصمیمی گرفت و هر گونه تصمیمی واقعا عجولانه است. باید فرصت داد و حمایت کرد تا ببینیم چه پیش می آید. فعلا در فکر این هستیم تا این بازیکنان از شرایط کرونا بیرون بیایند، اما در ادامه دو بازی مشکل با پرسپولیس و استقلال داریم و بعد از این دو بازی باید ببینیم چه خواهد شد. اگر تیم نتیجه نگیرد باشگاه باید برای سرمربی تصمیم گیری کند، اما فعلا اصلا به این موضوع فکر نمی کنیم و همه جوره داریم حمایت می کنیم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره لغو نشدن بازی این تیم مقابل شهرخودرو با وجود تعداد بالای بازیکنان مبتلا به کرونای ذوب آهن گفت: باشگاه ما هرکاری می توانست انجام داد. تمام مدارک را ارسال کرد و تمام اقدامات را انجام داد، اما من می گویم ای کاش نگاه فدراسیون به همه تیم ها یکسان بود. مثلا آن بازی استقلال و پارس جنوبی جم که منجر به سقوط جمی ها شد را ببینید که فقط 9 کرونایی داشتند و به جم نرفتند. در ادامه هم بازی آن ها تکرار شد. این نگاه دوگانه ای که وجود دارد نگران نماینده است.

او ادامه داد: این که می گویند باشگاه ذوب آهن نتوانست بازی را لغو کند درست نیست. ما هر کاری که لازم بود انجام دادیم، اما بحث من این قانونی است که گذاشته اند. هر باشگاهی نام هفت، هشت بازیکن جوان خود را رد می نماید تا پشتوانه سازی گردد و به جوانانش انگیزه دهد، اما مگر می گردد بازیکنانی که با جوانان و امید تمرین می نمایند را یک دفعه به تیم بزرگسالان بیاورید تا بازی نمایند. مسئولان اشتباهشان را نمی پذیرند و ما هم جز گفتن این مسائل راه دیگری نداریم و باید ببینیم این شرایط تا کی می خواهد ادامه پیدا کند و منتظریم ببنیم اگر شرایط یکسانی برای تیم دیگری به وجود آمد، برخورد ها چگونه می گردد.

کربکندی درباره ملاقات این تیم مقابل پرسپولیس گفت: ما اصلا نمی توانیم بگوییم که بازیکنانی که تا دیروز در جمع بازیکنان مبتلا به کرونا بازی کردند، ناقل نیستند. کنفدراسیون فوتبال آسیا خیلی سخت می گیرد و شاید مسئولان دلشان برای پرسپولیس بسوزد و بازی مقابل ما را لغو نمایند. در مجموع به صلاح آن ها نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 553

به "صلاح پرسپولیس نیست با ذوب&zwnjآهن بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صلاح پرسپولیس نیست با ذوب&zwnjآهن بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید