امکان ارسال آنلاین نسخ کاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تامین اجتماعی

به گزارش زرین گراف، داروخانه های طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) از طریق سیستم های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و به این سازمان ارسال کنند و نیازی به ارسال لیست نسخ و مراجعه به واحد پذیرش نیست.

امکان ارسال آنلاین نسخ کاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تامین اجتماعی

به گزارش خبرنگاران، با توجه به عدم صدور دفترچه درمانی جدید از اول اسفند ماه سال جاری و امکان نسخه نویسی در سربرگ پزشک یا موسسه درمانی و در راستای تسهیل و بهبود فرایندهای جاری، داروخانه های طرف قرارداد می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) از طریق سیستم های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و ارسال کنند.

در این صورت، نیازی به انجام مراحل پذیرش، بارگذاری فایل و مراجعه به واحد پذیرش استان برای ارائه درخواست و لیست ماهانه نسخ نبوده و کافی است که نسخ کاغذی (اعم از دفترچه یا سربرگ) را دسته بندی و در موعد مقرر به مدیریت درمان استان مربوطه ارسال کنند.

پزشکان و مراکز پاراکلینیک طرف قرارداد که نسخ کاغذی مربوطه را از طریق فرم موجود در سامانه نسخه الکترونیک و یا وب سرویس API ارسال می کنند نیز مشمول این مهم خواهند بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، اطلاعات نسخ الکترونیک ارائه شده و نسخ کاغذی که از طریق (API) ارسال می شوند مستقیماً در سیستم های متمرکز سازمان تامین اجتماعی و در صورتحساب مراکز بارگذاری می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 688

به "امکان ارسال آنلاین نسخ کاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ارسال آنلاین نسخ کاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید