کرونا به تمام ایالت های آمریکا سرایت کرد

به گزارش زرین گراف، فارس نوشت:با افزوده شدن ایالت ویرجینیای غربی به ایالت های آلوده به ویروس کرونا در آمریکا، هر 50 ایالت این کشور درگیر این بیماری شدند.

کرونا به تمام ایالت های آمریکا سرایت کرد

به نوشته روزنامه دیلی میل، با این که تنها یک مورد ابتلا به ویروس کرونا در ویرجینیای غربی گزارش شده است، فقدان امکانات کافی تست کرونا در این ایالت می تواند نشانه ای از بیشتر بودن شمار مبتلایان باشد.

گزارش ابتلا به ویروس کرونا در ویرجینیای غربی درحالی صورت می گیرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز گذشته (سه شنبه) گفته بود: نیازی به دریافت تست در ویرجینیای غربی نیست و تا کنون هم موردی گزارش نشده است.

با این حال سه شنبه شب جیم جاستیس فرماندار ویرجینیای غربی با اعلام اولین مورد ابتلا در این ایالت گفت: همه ما بر روی یک قایق سوار هستیم و باید راهکارهای مناسب برای شیوع بیماری را به کار بگیریم.

در حال حاضر در ایالت کالیفرنیا از مردم خواسته شده در منازل خود بمانند و شمار بسیار بالایی از مراکز کسب وکار این ایالت تعطیل شده اند. در نیویورک نیز قرار است تدابیری مشابه کالیفرنیا اتخاذ گردد.

گوین نیوسام فرماندار کالیفرنیا سه شنبه شب گفت، به احتمال بسیار زیاد مدارس این ایالت به خاطر گستردگی شیوع کرونا تا پایان سال تحصیلی جاری تعطیل خواهند ماند.

تا کنون شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به 6524 نفر رسیده است و 116 نفر نیز جان خود را در اثر ابتلا به این بیماری از دست داده اند.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 53

به "کرونا به تمام ایالت های آمریکا سرایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا به تمام ایالت های آمریکا سرایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید