چرا با وجود کرونا تورآشناسازی برگزار می گردد؟

به گزارش زرین گراف، مدیرکل جدید بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می گوید: تورهای آشناسازی تلاشی برای توزیع سفر ایمن و هوشمند در دوران همزیستی با کرونا است و ظرفیت های گردشگری هر استان با هدف مدیریت سفر، تحریک تقاضا و اعتمادسازی معرفی می گردد.

چرا با وجود کرونا تورآشناسازی برگزار می گردد؟

محمد قاسمی که حدود یک هفته پیش پس از استعفای محمدابراهیم لاریجانی از مدیرکلی اداره بازاریابی و تبلیغات گردشگری به این سمت منصوب شد، در نخستین اظهارنظر به موضوع تورهای آشناسازی پرداخت که اتفاقا با نقدهایی همراه بوده است. مدیرکل جدید بازاریابی و تبلیغات گردشگری می گوید: این برنامه در راستای اجرای منویات وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مبنی بر ترویج گردشگری داخلی در همزیستی با کرونا با هدف ایجاد نشاط اجتماعی از یک سو و رونق بخشی به کسب و کارهای مرتبط با صنعت گردشگری و اشتغال مربوطه از سوی دیگر است.

وی اضافه می نماید: معاونت گردشگری در قالب طرح ضربتی تحریک و مدیریت تقاضای سفرهای داخلی در دوران کرونا، تور آشناسازی فعالان عرصه فضای مجازی گردشگری، اصحاب رسانه، تورگرادانان و دفاتر خدمات مسافرتی، افراد تاثیر­گذار و گروه ­های مرجع کشور برای معرفی و شناساندن ظرفیت ها و توانمندی های گردشگری استان ها را با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و با همکاری ادارات کل تابعه در دستور کار قرار داده است.

بنا بر گزارش روابط عمومی معاونت گردشگری به نقل از مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری، هم اکنون تورهای آشناسازی استان های قزوین، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، مازندران، تهران، البرز، قم، گیلان، همدان و زنجان در حال برنامه ریزی و اجرا است که بعضی از آن ها به کار خود سرانجام داده اند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 290

به "چرا با وجود کرونا تورآشناسازی برگزار می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا با وجود کرونا تورآشناسازی برگزار می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید