وزارت صمت مسئول تدارک و توزیع کالا های بهداشتی مورد نیاز با قیمت مناسب است

به گزارش زرین گراف، خبرگزاری خبرنگاران- عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا از پیشگامی کشور در حوزه تولید ماسک، ونتیلاتور و سایر تجهیزات مورد نیاز وزارت بهداشت در امر مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: امروز به لطف خداوند و تلاش کارگران و واحدهای تولیدکننده از کمیت عبور کرده ایم و در مرحله کیفیت قرار داریم.

وزارت صمت مسئول تدارک و توزیع کالا های بهداشتی مورد نیاز با قیمت مناسب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا در حاشیه نشست امروز کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مدیریت کرونا با قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا که درمحل سالن پیامبراعظم (ص) وزارت کشور برگزار گشت، با اشاره به مجموعه تلاش های بعمل آمده و نتایج بدست آمده در مهار و مدیریت بیماری کرونا؛ گفت: طبق روال جلسه امروز ما با کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا که دوستان وزارت صمت هستند؛ برگزار گشت و گزارشات خوبی در خصوص شرایط تولید ماسک، ونتیلاتور، اکسیژن و دستگاههای اکسیژن ساز و سایر تجهیزات مرتبط با بیماری کرونا ارائه شد.

وزیر کشور شرح داد: دوستان ما در وزارت بهداشت از نیازهایشان در این شرایط گفتند و قرار شد با رعایت کیفیت و کمیت و با قیمت عادلانه و مناسب، همه این خدمات در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرد و همچنین اقلامی مثل ماسک، مواد ضدعفونی کننده و کالا های بهداشتی با قیمت مناسب در دسترس مردم باشد.

رحمانی فضلی گفت: جلسه امروز نشان از این است که هماهنگی، همکاری و همدلی بسیار خوبی در حوزه های مختلف به وجود آمده و همین هماهنگی موجب شده در فرایند کار در جهت موفقیت حرکت کنیم.

وی گفت: تعهداتی که وزارت صمت درخصوص تامین امکانات، کالا ها و تجهیزات و خدمات دارد در جلسه بررسی شد که بحمد ا... در مجموع فرایند، قابل قبول است و بخش صنعت در این عرصه، هم اکنون از کمیت عبور کرده است و روی کیفیت کار می کند و همچنین علاوه بر تامین کالا ها و خدمات مورد نیاز داخلی، به صادرات هم فکر می کنند.

وی در پایان گفت: این دستاوردها از مفاخر مردم عزیز، مجموعه تولیدکنندگان و کارگران عزیزان است که در واحدهای تولیدی سراسر کشور زحمت می کشند و امیدواریم این همکاری و همگرایی ادامه داشته باشد تا خبرهای خوب بیشتری برای مردم عزیزمان داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 548

به "وزارت صمت مسئول تدارک و توزیع کالا های بهداشتی مورد نیاز با قیمت مناسب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت صمت مسئول تدارک و توزیع کالا های بهداشتی مورد نیاز با قیمت مناسب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید