واگذاری سهام عدالت به جاماندگان جدی شد ، قیمت سهام عدالت هنوز به سقف نرسیده است

به گزارش زرین گراف، سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت درباره اینکه آیا مشمولان سهام عدالت افزایش می یابد یا خیر گفت: این موضوع در مجلس و دولت به طور جدی مطرح است، اما تا به امروز تصمیم قابل ارائه ای در این زمینه وجود ندارد.

واگذاری سهام عدالت به جاماندگان جدی شد ، قیمت سهام عدالت هنوز به سقف نرسیده است

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، حسین فهیمی اضافه نمود: اگر تصمیمی درباره جاماندگان سهام عدالت گرفته گردد آمادگی اجرای آن را داریم و اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی گفت: از دهم خرداد میزبان صاحبان سهام عدالت انتخاب نماینده روش مستقیم و تازه ورودهای بورس بودیم که تعداد آن ها از همه فعالان بورس در 50 سال گذشته کشورمان بیشتر است.

فهیمی ادامه داد: آن چه که در فرآیند طرح سهام عدالت رخ داد، ابزار سرمایه ای در اختیار مردم قرار گرفته و دارایی به آن ها داده شده است.

وی به صاحبان سهام عدالت توصیه کرد این ابزار سرمایه ای را مانند ملک و یا مغازه خوب نگه دارند.

سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت گفت: سهامی که به ارزش یک میلیون تومان در سال 1385 واگذار شده بود، اکنون بیش از 15 برابر ارزش یافته است.

وی اضافه نمود: سهام عدالت از آن سهام هایی است که هنوز ارزش ذاتی خود را از نظر قیمت گذاری، پیدا نکرده است و هنوز جا دارد که قیمت آن ها بالا برود.

فهیمی با اشاره به اینکه نوسان قیمت در همه بازارها از جمله در بازار بورس وجود دارد، اضافه نمود: اگر سهام داران سهام عدالت، پیش بینی هایی مبنی بر افزایش یا کاهش قیمت سهام 36 شرکت مشمول این سهام دارند می توانند سهام خود را در این شرکت ها جا به جا نمایند یعنی سهام بعضی ها را بفروشند و سهام بعضی شرکت های دیگر مشمول سهم عدالت را بخرند.

سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت اضافه نمود: شرکت های مشمول سهام عدالت، عظیم، ارزشمند و بنیادی هستند که سودآوری مطمئن و قابل اتکایی داشته اند.

وی گفت: هدفگذاری این سهام به گونه ای بود که تا تعداد 5 نفر از عضو یک خانواده، سهام عدالت داده می گردد بنابراین به اعضای خانواده مازاد بر 5 نفر تعلق نمی گرفت و از این طریق عده ای حذف شدند.

فهیمی اضافه نمود: واگذاری سهام عدالت اجباری نبود و مبتنی بر درخواست و نام نویسی بود بنابراین بعضی ها نام نویسی نکردند و یا مراحل نهایی را انجام ندادند و با توجه به این موارد بیش از 30 میلیون نفر از هموطنانمان مشمول سهام عدالت نشدند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 119

به "واگذاری سهام عدالت به جاماندگان جدی شد ، قیمت سهام عدالت هنوز به سقف نرسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری سهام عدالت به جاماندگان جدی شد ، قیمت سهام عدالت هنوز به سقف نرسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید