همبستگی کامل ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری و یکجانبه

به گزارش زرین گراف، وزارت امور خارجه در بیستمین سالگرد معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین ایران و روسیه در بیانیه ای اعلام نمود: دو کشور علیه تحریم های ضد بشری و یکجانبه همبستگی کامل دارند.

همبستگی کامل ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری و یکجانبه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران از وزارت خارجه کشورمان، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (آدینه) در مورد بیستمین سالگرد معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: بیستمین سالگرد معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه مصادف با تبادل پیغام رهبران جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه شده است.

این بیانیه می افزاید: جمهوری اسلامی ایران به فدراسیون روسیه به عنوان کشور همسایه قدرتمند و دوست خود بر پایه همکاری و احترام متقابل می نگرد و علاقه مند به گسترش بیش از پیش روابط خود با این کشور در همه زمینه ها است.

در بیانیه مذکور عنوان شده است: در پرتو اراده رهبران و مقامات عالی، همکاری های دو کشور در راستای تامین منافع مشترک از مرزهای روابط دوجانبه عبور نموده و وارد یاری به تامین امنیت منطقه ای و بین المللی شده و مستحکم تر از هر زمان دیگری است.

در این بیانیه آمده است: ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری و یکجانبه، مداخلات غرب در امور دیگر کشورها، ممانعت از ایفای نقش عوامل ثالث در روابط خود و ضرورت احترام به حقوق بین الملل همبستگی کامل دارند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 734

به "همبستگی کامل ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری و یکجانبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همبستگی کامل ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری و یکجانبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید