مادر رونالدو پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شد

به گزارش زرین گراف، مادر کریستیانو رونالدو، پس از بهبودی از بیمارستان مرخص و با فرزندانش راهی خانه شد.

مادر رونالدو پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مادر کریستیانو رونالدو سه هفته پیش به علت سکته مغزی در بیمارستان داکتر مندونچا در منطقه فونچال پرتغال بستری شد، تا این که رسانه های آن کشور از بهبودی کامل و فرایند خوب درمان دولورس 65 ساله خبر دادند و مدعی شدند که او مرخص شده است.

مادر رونالدو پس از مرخصی راهی خانه شد تا در کنار خانواده اش باشد. این روزها رونالدو و خانواده اش خودشان را در خانه مجللی که در مادیرا دارند، قرنطینه نموده اند و حالا دولورس نیز به آن ها ملحق خواهد شد.

این در حالی ست که رونالدو در روزهای بیماری مادرش چند بار راهی پرتغال شد و به شدت نگران سلامتی مادرش بود.

مرخصی مادر رونالدو می تواند خبری خشنود کننده برای این بازیکن باشد تا با خیال راحت به تمرینات در خانه بپردازد.

ماریا دلورس آویروی، مادر کریستیانو پس از رسیدن به خانه با انتشار عکسی از خود در خانه اش که در آن به دریا نگاه می نماید، نوشت: خوش شانسم که این موقعیت را دارم که باز هم زندگی کنم و به خانواده ام عشق بورزم و آن ها را در کنار خود داشته باشم. از همه برای حمایت و محبتی که به من داشتند، تشکر می کنم. روزهای سختی را پشت سر گذاشتم، اما با جنگ و پیروزی همراه بود. حالا در خانه هستم و کسانی که دوستشان دارم در کنارم هستند و به من انرژی خوبی می دهند. دوست دارم که اینجا بایستم اما می دانم که اول از همه باید از خودم مراقبت کنم. همه چیز به زودی خوب خواهد شد. شما فکر می کردید من بازنخواهم گشت اما من آهسته و به آرامی و با احساس آرامش و صلحی که در قلبم هست، بازگشتم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 62

به "مادر رونالدو پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مادر رونالدو پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید