رای گیری برای اعتبارنامه تاجگردون به فردا موکول شد

به گزارش زرین گراف، نشست امروز شعبه دوازدهم آنالیز اعتبارنامه منتخبان مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل و پس از 5 ساعت خاتمه یافت.

رای گیری برای اعتبارنامه تاجگردون به فردا موکول شد

به گزارش فارس، این جلسه به منظور آنالیز اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران برگزار شده بود که ساعت 16 به علت حجم بالای پرونده تاجگردون 3 ساعت دیگر تمدید شد.

بنابر این گزارش، رای گیری درباره اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون فردا (سه شنبه) پس از وصول پاسخ جدید شورای نگهبان به نامه دوم معترضان به اعتبارنامه وی انجام خواهد شد.

در این باره علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس به فارس گفت: از آنجا که پاسخ نامه ارسالی دوم نمایندگان معترض نسبت به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون برای شورای نگهبان هنوز نیامده است، تصمیم گرفته شد، که آنالیز اعتبارنامه ایشان در نشست فردا بعد از ظهر ادامه یابد.

به گفته خضریان در نشست امروز شعبه دوازدهم آنالیز اعتبارنامه منتخبان مجلس، غلامرضا تاجگردون، خود در این نشست امروز حاضر بود و هیچکدام از محورهای اعتراضات نمایندگان به اعتبارنامه خود را نپذیرفت.

لازم به ذکر است در این جلسه درباره اعتبارنامه و پرونده ها و همچنین مستندات ارائه شده از سوی معترضین اعتبارنامه تاجگردون بحث و گفتگو شد اما نهایتاً رای گیری برای اعتبار نامه این منتخب مجلس یازدهم به فردا (سه شنبه) موکول شد.

علت موکول شدن رای گیری در شعبه 12 برای به نتیجه رسیدن و تصمیم گیری درباره اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران در مجلس یازدهم عدم پاسخ شورای نگهبان به نامه دوم این معترضان اعتبارنامه تاجگردون بود که در حال حاضر منتظر پاسخ به نامه دوم شورای نگهبان هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 250

به "رای گیری برای اعتبارنامه تاجگردون به فردا موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رای گیری برای اعتبارنامه تاجگردون به فردا موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید