خبرنگاران کادر درمانی آمریکا از ارائه اطلاعات کرونا منع شدند

به گزارش زرین گراف، نیویورک- خبرنگاران- بیمارستان های آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی را که درباره شرایط ویروس کرونا در این کشور اطلاع رسانی نمایند، اخراج می نمایند.

خبرنگاران کادر درمانی آمریکا از ارائه اطلاعات کرونا منع شدند

روزنامه بلومبرگ روز سه شنبه گزارشی را منتشر کرد که در آن مینگ لین پزشک اورژانس در ایالت واشنگتن می گوید به او گفته شد که از کار اخراج است زیرا در مصاحبه ای با یک روزنامه در فیس بوک، جزئیات مربوط به تجهیزات غیرقابل محافظت و کمبود کیت های آزمایشی را بیان نموده است.

در شیکاگو، یک پرستار پس از ارسال نامه به همکاران اخراج شد که می خواهد در حین انجام وظیفه، ماسک محافظتی مطمئن تری داشته باشد. در نیویورک، سیستم بهداشت و درمان لاگون دانشگاه نیویورک به کارمندان هشدار داده است که اگر بدون مجوز با رسانه ها صحبت نمایند، می تواند باعث اخراج آنها گردد.

بلومبرگ به نقل از روت شوبرت سخنگوی انجمن پرستاران ایالتی واشنگتن گفت: بیمارستان ها پرستاران و سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی را برای حفظ وجهه خود تحت فشار قرار می دهند. این ظالمانه است.

وی ادامه داد: بیمارستان ها به طور سنتی دستورالعمل های دقیق رسانه ای برای محافظت از حریم خصوصی بیماران داشته اند و از کارکنان می خواهند که فقط روابط عمومی رسمی با خبرنگاران گفت وگو نمایند اما همه گیری در دوره جدید به وجود آمده است.

با این حال، وی اظهار کرد: کارکنان مراقبت های بهداشتی باید این توانایی را داشته باشند که واقعیات را در مراکزی که از بیماران کووید-19 را مراقبت می نمایند، به مردم بگویند. یکی از دلایلی که ضروری است کادر درمانی تجهیزات حفاظتی مناسب داشته باشند این است که وقتی به خانه می فرایند، این ویروس را با خود نبرند و خانواده آن ها مبتلا نشوند.

در گزارش بلومبرگ به نقل از گلن کوهن مدیر مرکز اخلاق پزشکی مدرسه حقوق هاروارد آمده است: خوب و مناسب است که کارمندان مراقبت های بهداشتی بتوانند ترس ها و نگرانی های خود را ابراز نمایند، به خصوص که این امر باعث می گردد آنها از حمایت بهتری برخوردار شوند.

وی اضافه کرد: احتمالا بیمارستان ها در تلاشند آسیب های شهرت خود را کاهش دهند، زیرا وقتی کارمندان مراقبت های بهداشتی می گویند از آنها محافظت نمی گردد ، مردم از سیستم بیمارستانی بسیار ناراحت می شوند.

آمریکا در حال حاضر با داشتن 174 هزار 467 مبتلا به کرونا، رتبه نخست این همه گیری را در دنیا دارد و سه هزار و 416 مرگ و میر ناشی از کووید-19، این کشور را از چین هم پیش انداخته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 85

به "خبرنگاران کادر درمانی آمریکا از ارائه اطلاعات کرونا منع شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کادر درمانی آمریکا از ارائه اطلاعات کرونا منع شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید